كشف ۱۰۱ كیلوگرم تریاك از دو قاچاقچی مواد مخدر

كشف ۱۰۱ كیلوگرم تریاك از دو قاچاقچی مواد مخدر به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از ۱۰۱ كیلوگرم تریاك از قاچاقچیان مواد مخدر طی دو عملیات مشترك اطلاع داد.


سرهنگ محمد بخشنده در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: چندی قبل اطلاعاتی درباره اینكه دو تن از قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند مقداری مواد مخدر را جابه جا كنند به پلیس اطلاع داده شد. طی یكی از این موارد قرار بود تا فردی مقداری مواد مخدر را از استان های جنوبی كشور تهیه كرده و بعد از آن به تهران منتقل كند؛ در همین راستا تیمی از ماموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر رسیدگی به مبحث را دردستور كار خود قرار دادند و قرار شد تا طی انجام تحقیقاتی از جزئیات این انتقال آگاه شوند.
وی افزود: تحقیقات تیم عملیات پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر به پایان رسید و مشخص شد كه متهم طی سفر به یكی از استان های جنوبی كشور مقداری مواد مخدر تریاك تهیه كرده است و می خواهد با گذشتن از محورهای مواصلانی استان اصفهان این مقدار مواد به وسیله موتورسیكلت به تهران منتقل كند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینكه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، اظهار داشت: نیابت قضائی دریافت شد و بلافاصله تیمی از ماموران عملیات پایگاه سوم برای رسیدگی به مبحث به استان اصفهان اعزام شدند تا طی عملیات این قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر كنند.
وی ادامه داد: طی عملیاتی كه با همكاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان برای دستگیری این فرد شروع شد موتورسیكلت متهم در محور مواصلاتی به شهرستان خمین مشاهده شد و ماموران او را قبل از رسیدن به این شهرستان متوقف و دستگیر كردند كه طی بررسی خورجینی كه بر روی موتورسیكت قرار داشت ۳۱ كیلو و ۱۸۰ گرم مواد مخدر تریاك كشف شد.
به قول وی متهم با صراحت به جرم ارتكابی خود اعتراف كرده و الان برای ادامه تحقیقات پلیسی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.
سرهنگ بخشنده در ادامه صحبت های خود به دیگر عملیات پلیس مواد مخدر در زمینه دستگیری یك قاچاقچی مواد مخدر اشاره نمود و اظهار داشت: طی این عملیات كه با همكاری پلیس استان چهارمحال و بختیاری انجام شد هم حدود ۷۰ كلیوگرم تریاك كشف شد.
وی درباره جزئیات این پرونده و نحوه دستگیری این قاچاقچی اظهار نمود: بعد از آنكه اطلاعاتی درباره اینكه این فرد می خواهد مقداری مواد مخدر را از استان های جنوبی كشور به پایتخت منتقل كند به پلیس رسید، رسیدگی به مبحث در دستور كار ماموران پلیس پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت و با تكمیل تحقیقات اطلاعاتی مشخص شد كه متهم با سفر به استان های جنوبی كشور، مقادیری تریاك از قاچاقچیان مواد مخدر تهیه كرده و مقرر است با گذشتن از استان چهار محال بختیاری مواد مخدر تهیه شده را با یك دستگاه خودروی نیسان به تهران منتقل كند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر اضافه كرد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با دریافت نیابت قضائی تیمی از ماموران عملیات پایگاه چهارم به چهارمحال بختیاری اعزام شدند.
وی با اشاره به اینكه با همكاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان چهار محال بختیاری خودروی متهم روز گذشته هشتم دی ماه در محور مواصلاتی شهرستان بروجن مشاهده و به همین ترتیب مراقبت های ویژه پلیسی شروع شد اظهار داشت: ماموران بعد از مراقبت های ویژه خودروی متهم را متوقف و راننده آنرا دستگیر كردند كه طی بررسی های انجام شده هم ۷۰كیلوگرم تریاك كشف شد. او هم همچون دیگر قاچاقچی مواد مخدر با اعتراف صریح به جرم ارتكابی خود برای تكمیل تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.1398/10/09
21:40:06
5.0 / 5
4422
تگهای خبر: دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک