كشف اجزای شكار از منزل صیادان متخلف

كشف اجزای شكار از منزل صیادان متخلف به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیركل حفاظت محیط زیست گلستان اظهار داشت كه ماموران یگان های حفاظت محیط زیست گلستان و تهران در اقدامی مشترك اجزای شكار را از منزل شكارچیان متخلف در این دو استان كشف و سه نفر را دستگیر كردند.


برپایه اعلام روز پنجشنبه این اداره كل به ایرنا امیر عبدوس اظهار نمود: بعد از كسب گزارش مردمی در خصوص شكار غیرمجاز مرال در جنگل های كردكوی و اختفای لاشه این گونه در 2 منزل در روستای بالاجاده شهرستان، با دریافت مجوز قضایی از این محل بازدید و لاشه های دو راس مرال و 4 قرقاول، یك قطعه قرقاول تاكسیدرمی شده به همراه یك قبضه سلاح شكاری دارای مجوز كشف و ضبط گردید.
به قول وی؛ همزمان مشخص شد كه یكی از شكارچیان این دو مرال ساكن تهران بوده كه هماهنگی با یگان حفاظت این استان انجام و از منزل این متخلف بخشی از لاشه مرال به همراه یك قبضه سلاح گلوله زنی قاچاق كشف و ضبط گردید.
وی با اشاره به اینكه گوشت كشف شده برای بررسی های بیشتر تحویل آزمایشگاه تشخیص ژنتیك گردید، افزود كه متخلفان به همراه صورتجلسه تخلف و اجزا و لوازم كشف شده تحویل مقامات قضایی شهرستان كردكوی و تهران شده اند.
عبدوس خاطرنشان كرد كه افراد دستگیر شده سابقه شكارغیرمجاز و دستگیری توسط نیروهای محیط زیست استان را در سال های قبل هم دارند.


 

1396/09/10
23:12:25
5.0 / 5
5111
تگهای خبر: حفاظت , دام , شكار , صیاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک