مابه التفاوت سهمیه سوخت آذر آژانس های شهرداری ها واریز شد

مابه التفاوت سهمیه سوخت آذر آژانس های شهرداری ها واریز شد خرید و فروش حیوان خانگی: مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور از واریز ما به التفاوت سهمیه سوخت آژانس های تحت پوشش شهرداری ها آگاهی داد.


مرتضی ضامنی در گفت و گو با ایسنا، درباب سهمیه اختصاص یافته به رانندگان آژانس ها و تاكسی تلفنی گفت: اطلاعات رانندگان آژانس دارای پروانه بعد از بررسی و پالایش در سه بخش اطلاعات هویتی، خودرویی و بانكی جهت واریز ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت به شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ارسال شده است و بر طبق پیگیری های صورت گرفته سهمیه آذرماه این گروه از ناوگان به حساب آنها واریز شد.
وی ادامه داد: در این خصوص در كارگروه مربوطه بعد از بررسی های لازم میزان سهمیه تعلق گرفته به آژانس ها تا سقف 140 لیتر برای خودرو های تك سوز و تا سقف 100 لیتر برای خودرو های دو گانه سوز سهمیه بنزین اختصاص یافته است.
ضامنی عنوان كرد: بر این اساس ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت امروز 11 دی ماه به شماره حساب شبای ثبت شده رانندگان واریز شد.
وی اشاره كرد: اعتبار پرداختی صرفاً جهت پرداخت هزینه سوخت در جایگاه های عرضه بنزین قابل هزینه كردن است.
مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور در ادامه اظهار داشت: آن دسته از رانندگان آژانس های كرایه كه در سرویس مدارس هم مشغول به فعالیت می باشند و اطلاعات خودرا ثبت كرده اند به صورت تجمیعی یارانه سوخت دریافت می كنند.
وی اظهار داشت: برای رانندگان تاكسی تلفنی و آژانس هایی كه باوجود ارسال اطلاعات، مابه التفاوت سوخت برایشان واریز نشده پیامكی از روز یكشنبه 15 دی ماه ارسال می گردد كه می توانند مطابق با اطلاعات درج شده در پیامك نسبت به تكمیل اطلاعات و رفع نقصها اقدام نمایند.
ضامنی درانتها اشاره كرد: آژانس هایی كه از شهرداری ها مجوز ندارند می توانند با مراجعه به شهرداری های مربوطه نسبت به ستاندن مجوزهای لازم اقدام و اطلاعات خودرا ثبت كنند تا در اسرع وقت نسبت به ایجاد سهمیه سوختشان بررسی های لازم صورت گیرد.

منبع:

1398/10/11
23:42:44
5.0 / 5
4634
تگهای خبر: ثبت , دام , دریا , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک