ورود كمپین موتورسوار خوب به فاز میدانی و آموزشی

ورود كمپین موتورسوار خوب به فاز میدانی و آموزشی به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیركل امور آموزش های شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از آغاز فاز میدانی و آموزش موتورسوار خوب از هفته آینده اطلاع داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مجتبی دانشور با اشاره به این خبر اظهار داشت: فاز میدانی و آموزشی كمپین موتورسوار خوب به همت معاونت اجتماعی و همكاری پلیس راهنمایی و رانندگی تهران در ۵ منطقه دنبال خواهد شد.
وی ادامه داد: مخاطب كارگاه های آموزشی دانش آموزان و و زنان خانه دار هستند كه در واقع به آنها آموزش داده می شود تا بعنوان سفیران كمپین "موتوسوار خوب"، نكات ایمنی لازم را به اطرافیان خود از قبیل پدر یا برادر و یا پسرانشان كه راكب موتور هستند یادآوری كنند.
مدیركل امور آموزش های شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران تصریح كرد: استفاده از كلاه ایمنی، عدم ورود به خط ویژه، پیاده راه، تونل و... نكات آموزشی این كلاس ها هستند و كودكان آموزش دیده بعد از این دوره برچسب هایی را روی كلاه و یا موتور راكبانی كه قوانین را رعایت می كنند، می چسبانند و آنها را بعنوان موتورسوار خوب به جامعه معرفی می كنند.
وی با اشاره به اینكه فاز عملی و آموزشی كمپین موتورسوار خوب در ۵ منطقه كه ساكنان آن برای تردد شهر از موتورسیكلت استفاده می نمایند، اجرا می شود، اظهار داشت: این كمپین بیشتر روی فرهنگ سازی تمركز دارد. برپایه جلسات مختلفی كه با راهنمایی و رانندگی، استارتاپ های فعال در حوزه موتورسواران و حتی خود موتورسواران برگزار گردید و از سویی با عنایت به اینكه تجربه كمپین های پیشین نشان داده كه برخوردهای سلبی، موفق نبوده اند، این كمپین با هدف فرهنگ سازی و ترویج رفتارهای خوب موتورسواری، جامعه هدف را به سمت قانون مداری هدایت می كند.
دانشور تصریح كرد: با عنایت به اینكه خیلی از موتورسوارها از موتور بعنوان وسیله امرار معاش استفاده می نمایند، موتورسواران قانون مدار با عنوان موتورسوار قهرمان خانواده، معرفی می گردند.
بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، وی یكی از خصوصیت های شاخص كمپین را توجه به محیط پیرامونی موتور سواران برشمرد و اظهار داشت: در این راستا از ظرفیت فرزندان و همسران موتورسواران بعنوان مروجین این كمپین استفاده می شود.1398/10/12
10:53:40
5.0 / 5
4475
تگهای خبر: آموزش , دام , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک