آخرین وضعیت كیفیت هوای تهران

آخرین وضعیت كیفیت هوای تهران خرید و فروش حیوان خانگی: برمبنای اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوا هم اكنون در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است اما پیش بینی می شود كه طی امشب (14 دی) كیفیت هوا در شرایط مطلوب تری قرار گیرد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران حاكی از آنست كه طی بامداد امروز (۱۴ دی) با برقراری جوی آرام همراه با آسمان ابری و غبارآلود و افزایش تردد خودرو ها در اولین روز هفته، غلظت ذرات معلق در بیشتر مناطق افزایش پیدا كرده و سبب برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس شده است.

طی روز نیز شرایط مناسب جهت پراكندگی آلاینده ها فراهم نمی گردد و كیفیت هوای برخی مناطق پرتردد در شرایط نامطلوب باقی می ماند اما افزایش نسبی تندی باد در بعضی ساعات پایانی امروز همراه با احتمال بارش تا حدودی پراكندگی آلاینده ها و بهبود كیفیت هوا را به دنبال دارد.

صبح فردا (۱۵ دی) كیفیت هوا در بعضی مناطق به سبب عدم وزش باد مؤثر و افزایش تردد خودرو ها در شرایط نامطلوب قرار می گیرد. به تدریج با افزایش سرعت باد و رشد ناپایداری جوی در بعضی ساعات بعد ازظهر از غلظت آلاینده ها كم می شود و در بیشتر مناطق كیفیت هوا در محدوده سالم قرار خواهد گرفت.

در ساعات اوج ترافیك شبانگاهی تا حدی بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود، هرچند با عنایت به شرایط مساعد جوی برقراری شرایط مطلوب در بیشتر مناطق دور از انتظار نیست.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۱۰۳ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با میانگین ۱۰۸ همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1398/10/14
21:49:11
5.0 / 5
4657
تگهای خبر: بارش , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک