وزیر بهداشت در گفت وگو با خرید و فروش حیوان خانگی اعلام كرد

نقش سردار سلیمانی در شكستن حلقه تحریم های دارویی

نقش سردار سلیمانی در شكستن حلقه تحریم های دارویی به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی وزیر بهداشت با اشاره به نقش شهید سردار سلیمانی در شكستن حلقه تحریم های دارویی و تامین دارو برای كشور، اشاره كرد: خون شهید سردار سلیمانی عامل اتحادی خواهد شد برای جبهه ضد آمریكایی و ضد استكباری در كل منطقه.


دكتر سعید نمكی در گفت و گو با ایسنا، درباره محبوبت شهید سردار سلیمانی بعنوان چهره ای ملی، اظهار داشت: نقش سردار والا مقام شهید سردار سلیمانی در ذهن مردم ایران بیشتر به سبب پاكباختگی و صداقتش بود؛ مرم ما هر كسی كه بدون گرایش خطی و حزبی و سیاسی برای منافع ملی اش زحمت بكشد، صادقانه تشخیص می دهند و اساسا در دل همه مردم جا پیدا می كند. سردار سلیمانی چه در دوران دفاع مقدس و چه در سپاه قدس واقعا برای منافع ملی می جنگید و جان خودش را وقف كرده بود و تمام اوقاتش را برای مردم گذاشته بود.
وی ادامه داد: آشنایی من با سردار بازمی گردد به سال هایی كه در سازمان برنامه و بودجه بودم و چهار - پنج سالی كه تمام منابع به خصوص بخش دفاع و امنیت را مدیریت می كردم. به هر حال رابطه تنگانگی با این عزیز داشتم و می دانستم كه با چه عشقی و با چه صداقتی برای مردم كار می كند. جاودانگی سردار قاسم سلیمانی در ذهن مردم این سرزمین به سبب آن پاكباختگی و دوری از ریا و عوام فریبی و فقط عشق به مردم و اعتلای اسلام و انقلاب و نظام و سرزمینش بود.
وزیر بهداشت با اشاره به نقش شهید سردار سلیمانی در شكستن حلقه تحریم های دارویی به ایسنا اظهار داشت: بعد از آن كه من به وزارت بهداشت رفتم و پس از آن كه آمریكایی ها تحریم های جدیدی را به ما تحمیل كردند و باوجود دروغی بزرگ شان در خصوص تحریم نبودن دارو، غذا و تجهیزات پزشكی، اما بیشترین فشار را به ما در زمینه تهیه دارو و تجهیزات پزشكی آوردند و در همین زمینه نیز من دو نامه به آقای تدروس - دبیركل سازمان جهانی بهداشت نوشتم كه این كار آمریكایی ها جنایت مقابل بشریت است. سردار قاسم سلیمانی یكی از عزیزانی بود كه به شدت كمك می كرد كه این حلقه تحریم را بشكنیم و از هر راهی كه می توانیم برای مردم عزیزمان دارو را بیاوریم. ایشان با تیمی كه در وزارت كشور داشتند در موارد مهمی به ما كمك كرد. خداوند روح این بزرگوار را با حضرت اباعبدالله الحسین و شهدای كربلا محشور خواهدنمود.
او همینطور به ایسنا اظهار داشت: به نظر من آمریكایی ها بزرگ ترین باخت تاریخی شان را كردند؛ در محاسبات شان فكر می كردند با این حركت یك افتخار منطقه ای برای خود كسب می كنند و یا از طرفی موجب انفكاك ما از نیروهای مقاومت در منطقه می شوند. گرچه ما داغ از دست دادن سردار رشید اسلام برایمان تلخ است، اما مشاهده كردید كه چه وحدت ملی در درون كشور به وجود آمد و چه وحدتی در نیروهای ضد استكبار و ضد تروریست پرورها در منطقه بوجود آمد. اساسا این كار احمقانه و تروریستی آقای ترامپ حتی در درون اروپا و خود آمریكا هم بسیار به ضررش تمام خواهد شد.
وزیر بهداشت اشاره كرد: من فكر می كنم خون شهید سردار سلیمانی عامل اتحادی خواهد شد برای جبهه ضد آمریكایی و ضد استكباری در كل منطقه.
منبع:

1398/10/16
13:16:38
5.0 / 5
4843
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , دام , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک