هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می شود

هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می شود به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزایش پایداری جوی و عدم وزش باد مؤثر سبب تجمع آلاینده ها طی امروز (۱۷ دی ماه) و برقراری هوای ناسالم برای گروه های حساس می شود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا نتایج حاصل از پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا از آن حكایت می كند كه در اولین ساعات امروز (۱۷ دی) با برقراری جو آرام و آسمان صاف همزمان با آغاز تردد خودرو ها، كیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

طی امروز (۱۷ دی ماه) افزایش پایداری جوی و عدم وزش باد مؤثر سبب تجمع آلاینده ها می شود و احتمال می رود كاهش كیفیت هوا را در بیشتر مناطق پایتخت شاهد باشیم ازاین رو با افزایش ترافیك شبانگاهی شهر تهران و انباشت آلاینده ها در طول روز بر غلظت ذرات معلق نسبت به شب گذشته افزوده و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس پیشبینی می شود.

با تداوم این وضعیت جوی تا بامداد چهارشنبه (۱۸ دی ماه) با آغاز تردد خودرو ها، غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت و برقراری شرایط ناسالم بخصوص برای گروه های حساس پیشبینی می شود. در طول روز هم شرایط پایدار و سكون جو پراكندگی آلاینده ها را محدود می كند و كیفیت هوای مناطق پرتردد در شرایط نامطلوب باقی خواهد ماند.

در شامگاه چهارشنبه (۱۸ دی ماه) برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود. هرچند با افزایش نسبی میزان ناپایداری جوی و رشد ابر در ساعات پایانی فردا غلظت آلاینده ها نسبت به شب گذشته از میزان كمتری برخوردار خواهد بود.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۸ و هوا در شرایط سالم بود. این شاخص الان ۹۶ و هوا در شرایط سالم می باشد.
1398/10/17
16:40:01
5.0 / 5
4746
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا , وضعیت جوی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک