كلنگ زنی 4 مجتمع آموزشی و مدرسه به نام شهیدان سلیمانی و پورجعفری

كلنگ زنی 4 مجتمع آموزشی و مدرسه به نام شهیدان سلیمانی و پورجعفری به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی با حضور رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس كشور كلنگ راه اندازی ۲ مجتمع بزرگ آموزشی و ۲ باب مدرسه به نام ˮشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانیˮ و ˮسردار شهید حسین پور جعفریˮ در استان كرمان و شهرستانهای رابر و منطقه گلباف با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال به زمین زده شد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، با حضور مهراله رخشانی، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور، احمد اسكندری نسب مدیركل آموزش و پرورش استان كرمان، سید محمد واعظی نژاد مدیركل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان كرمان و همینطور محمد مهدی زاهدی نماینده مردم كرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسؤلان استانی و آموزش و پرورش استان، كلنگ راه اندازی ۴ مجتمع بزرگ آموزشی به نام شهدای مقاومت " سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی" و "سردار شهید حسین پور جعفری" در استان كرمان به زمین زده شد.

رخشانی مهر با تسلیت مجدد به مناسبت شهادت سردار سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی، اظهار نمود: استقبال بی نظیر مردم از این مرد بزرگ نشان داد كه راه سردار سلیمانی و مسیر مقاومت از بین نخواهد رفت و ادامه دار خواهد بود.
وی با اشاره به اینكه شهادت سردار سلیمانی شروع و آغازی است برای خروج آمریكا از منطقه غرب آسیا، تصریح كرد: ما در وزارت آموزش و پرورش و ادارات كل استان ها وظیفه داریم راه این شهیدان را ادامه دهیم.
رخشانی مهر با اشاره به اینكه راه اندازی و نامگذاری ۶۳ مجتمع آموزشی به تعداد سال های عمر این شهید بزرگوار در دستور كار وزارت آموزش و پرورش قرار دارد، اظهار نمود: امروز نخستین كلنگ راه اندازی دو مجتمع بزرگ آموزشی ۳۶ كلاسه در نواحی یك و دو شهر كرمان به نام شهدای مقاومت، " شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی" و " سردارشهید حسین پورجعفری" به زمین زده شد.
وی افزود: در شهرستان رابر هم كه زادگاه سردار بزرگ اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است، امروز كلنگ راه اندازی یك مدرسه ۱۲ كلاسه به نام این شهید بزرگوار به زمین زده شد.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس كشور با بیان اینكه، این چهار پروژه حداكثر ۱۸ ماهه تحویل آموزش و پرورش داده خواهد شد، اضافه كرد: در منطقه گلباف زادگاه سردار شهید پورجعفری هم كلنگ راه اندازی یك آموزشگاه ۶ كلاسه به نام یار همیشگی و با وفای حاج قاسم سلیمانی، " سردار شهید حسین پور جعفری" به زمین زده شد.
منبع:

1398/10/19
23:22:16
5.0 / 5
4447
تگهای خبر: آموزش , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک