كشف بیشتر از 76 تن انواع مواد مخدر در مرزهای كشور

كشف بیشتر از 76 تن انواع مواد مخدر در مرزهای كشور به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به رشد 50 درصدی تولید مواد مخدر در افغانستان اظهار داشت: در مرزهای ایران اسلامی بیشتر از 76 تن انواع مواد مخدر كشف شده است.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سردار قاسم رضایی در دیدار با آیت الله سید علیرضا عبادی - نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی - با اشاره به روابط دیپلماتیك با كشورهای همسایه اظهاركرد: در حوزه دیپلماسی مرزی، ارتباط و تعامل مطلوبی بین مرزبانان جمهوری اسلامی ایران با كشورهای همسایه برقرار است.

وی امنیت پایدار مرزهای ایران اسلامی را در بالاترین سطح عنوان نمود و اظهار داشت: گشت های همزمان مرزی، ارتباطات دیپلماسی، تلاش مرزبانان و اقدامات مدیریتی منتج به خنثی شدن فتنه های دشمن شده است.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اقدامات و عملكرد مرزبانان امسال اشاره كرد: در حوزه دریا و مرزهای خشكی مرزبانی نیروی انتظامی با پدیده قاچاق روبه رو بوده و در این راستا تمام توان مرزبانان برای جلوگیری از قاچاق به كار بسته شده است.

رضایی با تاكید بر اینكه امنیت مطلوب در مرزها حاصل رشادت های مرزبانان در نقاط مرزی است، اظهاركرد: تولید مواد مخدر در افغانستان ۵۰ درصد افزایش یافته و در مرزهای ایران اسلامی بیشتر از ۷۶ تن انواع مواد مخدر كشف شده است.

وی اشاره كرد: در حوزه نیروی انتظامی و ستاد كل یكی از مولفه هایی كه در حال پیگیری است، ایجاد شهرك های مسكونی و خانه سازمانی است. بطور قطع تحقق این مولفه در ارتقای روحیه مرزبانان موثر است و بطور جد در حال پیگیری هستیم.

فرمانده مرزبانی ناجا اشاره كرد: مرزبانان در درخواست هایی كه از بنده دارند فقط می گویند سلام ما را به مقام معظم رهبری برسانید.

آیت الله سید علیرضا عبادی نیز در این دیدار با اشاره به نقش و جایگاه مهم مرزبانان در برقراری امنیت در مرزهای ایران اسلامی، اظهار نمود: حراست از مرزها، فقط مرزداری فیزیكی نیست بلكه مرزبانان، مرزدار فرهنگی و انقلابی در مرزها هستند.

وی اضافه كرد: اقدامات وعملكرد مطلوب مرزبانان در مرزها موجب خوشی بنده شده است و برای همه مرزبانان دعا می كنم باید اهداف شهدا را ادامه دهیم. هدف شهادت نیست بلكه باید فدای هدف شویم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با اشاره به اینكه دشمن در به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی خطا كرد چونكه از قطره قطره خون او سلیمانی ها به وجود خواهند آمد، اشاره كرد: ما دعا گوی شما مرزبانان هستیم و امیدواریم موفقیت هایتان بیش از پیش باشد چونكه امام سجاد (ع) دعاگویتان است.

منبع:

1398/10/23
22:03:14
5.0 / 5
4401
تگهای خبر: دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک