اعزام كاروان كمك های اهدایی شستا به مناطق سیل زده

اعزام كاروان كمك های اهدایی شستا به مناطق سیل زده به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی ستاد متمركز كمك رسانی به سیل زدگان شستا با هدف سازماندهی و هدایت كمك های شركت های زیرمجموعه به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان تشكیل شد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، به دنبال وقوع سیل و آب گرفتگی گسترده در جنوب استان سیستان و بلوچستان و همزمان با دستور رهبر معظم انقلاب و دستور ویژه دكتر شریعتمداری وزیر محترم تعاون، كار و رفاه اجتماعی در خصوص لزوم كمك رسانی به مناطق صدمه دیده، ستاد متمركز مسئولیت اجتماعی شركت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی با هدف سازماندهی و هدایت كمك های اهدایی شركت های تابعه شستا بامداد روز سه شنبه مورخ ۲۴دی ماه۹۸ جلسه فوری تشكیل داد.
برپایه این گزارش، در این جلسه كه با حضور معاونین و مدیران ستادی شستا و برخی از مدیران عامل هلدینگ های شستا برگزار گردید مقرر شد:

- كلیه شركت های تابعه شستا كمك های اهدایی خویش را به صورت متمركز و از راه این ستاد ارسال نمایند.

- كاروان های اهدایی شستا به مناطق صدمه دیده تحت عنوان كاروان همدلی با ظرفیت حدود ۱۰۰ كامیون از شركت های مختلف زیرمجموعه این هلدینگ به مناطق سیل زده اعزام می شوند.

- برپایه تصمیم دیگر ستاد كمك رسانی شستا، هلدینگ دارویی تأمین، داروهای موردنیاز برای ارسال به مراكز درمانی محل بحران را بدون درنظر گرفتن محدودیت های بدهی های قبلی تأمین و ارسال نماید.

- از ظرفیت حمل و نقل شركت بارز ترابر و حمل و نقل آبادان برای انتقال كمك ها به مناطق سیل زده بهره برداری شود، ضمن آنكه شركت لوازم خانگی پارس هم تعدادی لوازم خانگی را در اختیار ستاد مدیریت بحران استان قرار دهد.

- برپایه تصمیم این ستاد، كلیه پرسنل شستا و شركت های زیرمجموعه این هلدینگ به صورت اختیاری ۱ تا ۳ روز حقوق خویش را برای كمك به مردم مناطق صدمه دیده اختصاص دهند.

- هلدینگ سیمان تأمین ۲ هزار تن سیمان را برای ارسال به مناطق صدمه دیده در مراحل بازسازی آماده سازی كنند.

به گزارش روابط عمومی شستا، در همین راستا حسن محمدی مدیر روابط عمومی شستا مسئولیت سازماندهی ارسال و توزیع كمك ها به صورت متمركز در منطقه را برعهده گرفت.1398/10/24
19:10:27
5.0 / 5
4838
تگهای خبر: آب , شركت , لوازم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک