اخطار تندگویان نسبت به افزایش مهاجرت اجتماعی جوانان

اخطار تندگویان نسبت به افزایش مهاجرت اجتماعی جوانان به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نسبت به افزایش مهاجرت اجتماعی جوانان اخطار داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، محمد مهدی تندگویان در نشست «بررسی مسائل فرهنگی و اجتماعی ایران در دهه چهارم» كه از جانب دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، با اشاره به اینكه تمام مسائل نظریه جامعه را كه امروز مطرح می شود به شكل ملموس و عینی در میان جوانان می بینیم، اظهار نمود: این مورد بسیار نگران كننده است.
وی با انتقاد از اینكه مهاجرت نخبگان در كشور از مدتها پیش شروع شده است، اضافه كرد: مهاجرت جوانان بر دو نوع مهاجرت علمی و مهاجرت اجتماعی است كه امروز مورد دوم هم به شكل ملموسی افزایش یافته است.
ایشان در ادامه خاطرنشان كرد: با این روند در آینده تنها قشری در كشور باقی می ماند كه به جز شبكه های اجتماعی پایگاه دیگری ندارند و بدین سان نه تعهد را می آموزند و نه به نظام خانواده پای بند هستند. با دور شدن فرزندان ما از ارزش های خانواده، عدم مهارت فنی آنها و ضعف آموزش و پرورش، افزایش مهاجرت اجتماعی دور از ذهن نخواهد بود.
معاون امور جوانان در ادامه با ابراز امیدواری برای تغییر شرایط كنونی خاطرنشان كرد: شواهد نشان دهنده این است كه جوانان هم به دنبال راه خروجی از این ماجرا هستند. برای مثال خیلی از تشكل های جوانان در تلاش هستند با ورود به مدارس در جهت استعدادیابی در این حوزه كمكی كنند هر چند فضای حضور در آموزش و پرورش بسیار بسته است امیدواریم با وجود تمام اتفاقات و با كمك نسل جوان بتوانیم تحولی را با ساختار جدید در جهت ترویج فرهنگ شكل دهیم.1398/10/25
16:37:05
5.0 / 5
4736
تگهای خبر: آموزش , دام , مهاجرت , مهارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک