معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم:

مهارت آموزی، سهم مهمی در ریشه كن شدن بیكاری دارد

مهارت آموزی، سهم مهمی در ریشه كن شدن بیكاری دارد به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی ایسنا/قم معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم اظهار داشت: حرفه آموزی و مهارت آموزی، سهم مهمی در ریشه كن شدن معضل بیكاری در سطح جامعه دارد و باید بر روی آن برنامه ریزی نمود.


محمدرضا گروسی در درآیین تكریم و تودیع مدیركل آموزش فنی و حرفه ای قم عنوان كرد: یكی از ظرفیت های مهم در فنی و حرفه ای قم، بسترهای پژوهشی است و در این بخش موفقیت های خوبی به دست آمده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم با تقدیر از یك دهه تلاش مدیریت سابق فنی و حرفه ای استان قم اضافه كرد: حرفه آموزی ه حل مناسب و موثری است تا بتوان زمینه اشتغال و كارآفرینی را فراهم نمود.
وی خاطرنشان كرد: حرفه آموزی و مهارت آموزی، سهم مهمی در ریشه كن شدن بیكاری دارد و باید بر روی آن برنامه ریزی كرد و به شكل جدی مورد حمایت قرار داد.
گروسی بیان نمود: مسئله آموزش مهارت و پژوهش باید از دوره پیش دبستانی آغاز شود و تا سطح دانشگاه ادامه داشته باشد و جوانان را با مهارت آموزی به سمت اشتغال سوق داد.
وی خاطرنشان كرد: همینطور باید آموزش هایی مانند فنی و حرفه ای كه رسالت تربیتی در جامعه دارند، گسترش پیدا كند و فضا برای اشتغال همه اقشار بخصوص جوانان فراهم گردد و بیشتر از دیگر مجموعه ها به آموزش و مهارت آموزی توجه داشته باشند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم بیان نمود: خوشبختانه به واسطه همدلی و همراهی و وحدت مدیران و دستگاههای اجرایی، قدم های بلندی در این حوزه برداشته شده است و هم اكنون هم حرفه آموزی در خیلی از مراكز دولتی سطح شهر عرضه می شود.
وی عنوان كرد: قم، جهان شهری بزرگ با 110 ملیت است و ظرفیتهای مهمی در اشتغال و مهارت آموزی در آن وجود دارد و بعنوان یك تك شهر باید مورد توجه مسؤلان در حوزه سرمایه گذاری نیروی انسانی قرار بگیرد.
گروسی تصریح كرد: در زندان ها، كاری تیمی انجام شد و مهارت های خوبی عرضه شده كه نقش مهمی در كاهش صدمه های اجتماعی دارد، در این حوزه فنی و حرفه ای تعامل گسترده ای با سایر نهادها و دستگاههای اجرایی دارد و در خیلی از بخش ها به شكل جدی مسئله آموزش را مورد توجه قرار داده اند.1398/11/01
21:46:36
5.0 / 5
4527
تگهای خبر: آموزش , دام , منابع , مهارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک