خطر تكثیر كشنده ترین عنكبوت جهان به دنبال بارندگی های استرالیا

خطر تكثیر كشنده ترین عنكبوت جهان به دنبال بارندگی های استرالیا خرید و فروش حیوان خانگی: بارش شدید باران در استرالیا شرایط مطلوبی را برای زیست خطرناك ترین عنكبوت جهان فراهم نموده است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، گروهی از جانورشناسان امروز (چهارشنبه) اظهار داشتند: خطرناك ترین عنكبوت جهان در حال حركت و جابجایی در استرالیا است چونكه بارش شدید باران شرایط مطلوبی را برای زیست این گونه جانوری فراهم نموده است.
این گونه جانوری كه بیشتر در سواحل شرقی استرالیا یافت می شود شرایط آب و هوایی خنك و مرطوب را ترجیح می دهد و اغلب در زیر سنگ، تنه درختان و حفره های زیرزمینی پیدا می شود. همین طور گاهی اوقات این گونه جانوری به خانه ها راه پیدا می كنند.

بگفته جانورشناسان، عموم مردم این كشور باید هوشیار باشند برای اینكه باران های اخیر شرایط آب و هوایی مرطوبی را فراهم نموده كه برای رشد و بقای این عنكبوت ها مناسب می باشد.
به گزارش خبرگزاری شینهوا، این گونه از عنكبوت دارای سمی ترین زهر در بین عنكبوت های جهان است كه در صورت گزیدگی، فرد ظرف ۱۵ دقیقه فوت می كند. هرچند پزشكی مدرن توانسته پادزهری موثر برای سم این حشره تولید نماید.
منبع:

1398/11/02
14:39:27
5.0 / 5
4756
تگهای خبر: آب , بارش , بارندگی , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک