كلاهبرداری از تهران تا كاشان

كلاهبرداری از تهران تا كاشان خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری كلاهبردار پنجاه میلیاردی با بیشتر از 30 فقره كلاهبرداری آگاهی داد و گفت متهم از فرش فروشان و تولیدكنندگان تهران و كاشان كلاهبرداری كرده بود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سرهنگ كارآگاه حمداله علیزاده در این زمینه اظهار داشت: آخر شهریور ماه امسال یكی از فرش فروشان تهران با مراجعه به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام نمود 50 تخته انواع فرش را به صورت تلفنی در تاریخ پانزدهم شهریور ماه به شخصی فروختم و بعد از چند روز برای دریافت پول با وی تماس گرفتم كه متوجه شدم تلفنش را خاموش كرده و مورد كلاهبرداری واقع شده ام.
رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت اشاره كرد: با توجه به این كه از ناصر -خریدار فرش- هیچ سرنخی وجود نداشت، غیر از تماس تلفنی، كارآگاهان با دستور قضائی مالك خط را دستگیر و متوجه شدند وی كارت ملی اش را گم كرده و شخص كلاهبردار با كارت ملی وی سیمكارت خریده است.
وی با اینكه كارآگاهان در جریان تحقیقات و به دست آوردن رد پایی از متهم بودند كه شكایت های مختلفی به همین شیوه به پلیس آگاهی ارسال شد، اظهار داشت: وی علاوه بر تهران از تولید كنندگان فرش شهر كاشان نیز كلاهبرداری كرده بود و در مجموع حدود 50 میلیارد ریال میزان كلاهبرداری ثبت شده است.
رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت بیان كرد: در بررسی اظهارات شاكیان توسط كارآگاهان مشخص شد متهم خودرا یكی از فرش فروشان معتبر تهران به نام كاظم 50 ساله معرفی كرده و از نام و اعتبار این شخص برای اقدامات مجرمانه خود بهره برده است.
این مقام انتظامی اعلام نمود: كارآگاهان در گام بعدی به محلی كه فرش ها فرستاده شده بود رفتند و متوجه شدند كلاهبردار با كارت ملی مفقود شده مغازه ای را اجاره و بعد از تحویل گرفتن فرش ها آنها را با ماشین دیگری جابه جا كرده است.
علیزاده توضیح داد: در گام بعدی كارآگاهان در تحقیقات میدانی توانستند تصویری از متهم به دست بیاورند و با تطبیق تصویر با مجرمان سابقه دار موفق به شناسایی هویت وی شدند و مشخص شد كلاهبردار فردی به نام " ناصر " 33 ساله است و در سال 1395 با 16 فقره كلاهبرداری به همین شیوه به زندان رفته و با سند و تامین قرار از زندان مرخصی گرفته و به آنجا بازنگشته است.
رئیس پایگاه هفتم با اشاره به اینكه دستگیری كلاهبردار در دستور كار كارآگاهان قرار گرفت و با اقدامات پلیسی و تلاش شبانه روزی موفق به شناسایی محل اختقا وی در جنوب تهران شدند، اظهار داشت: با دستور قضائی متهم در یك اقدام ضربتی بیست و هشتم دی ماه در مخفیگاهش دستگیر شد.
بر طبق گزارش سایت پلیس، وی افزود: با انتقال ناصر به پایگاه هفتم متهم به جرم خود اعتراف و در بازجویی اظهار داشت، بعد از مرخصی از زندان دیگر به آنجا برنگشتم و برای گذران زندگی و تامین هزینه های اعتیاد تصمیم به كلاهبرداری گرفتم.
علیزاده با اشاره به اینكه متهم تابحال به 30 فقره كلاهبرداری اعتراف كرده است اشاره كرد: متهم با صدور قرار قانونی برای كشف جزئیات پرونده در اختیار پایگاه هفتم قرار دارد.
منبع:

1398/11/02
23:07:15
5.0 / 5
4626
تگهای خبر: ثبت , خرید , دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک