هوای پایتخت ناسالم برای گروه های حساس است

هوای پایتخت ناسالم برای گروه های حساس است به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران پیشبینی می شود به علت شرایط جوی پایدار طی امروز (۷ بهمن ماه) كیفیت هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس باقی بماند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا بنا بر پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، در اولین ساعات امروز (۷ بهمن ماه) با وجود شرایط پایدار جوی همراه با آغاز تردد خودرو ها تجمع غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق سبب كاهش كیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق شهر تهران خواهد شد.

طی روز هم با حاكمیت جو نسبتا پایدار شرایط برای پراكندگی آلاینده ها محدود می شود و احتمال می رود در بیشتر مناطق كیفیت هوا در شرایط نامطلوب همراه با آسمان غبار آلود باقی بماند.

همزمان با ساعات اوج ترافیك شبانگاهی و عدم وزش باد مؤثر افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط نامطلوب كیفیت هوا در مناطق پرتردد پیشبینی می شود. هر چند در اواخر وقت امروز (۷ بهمن ماه) با افزایش نسبی سرعت باد تا حدودی از غلظت آلاینده ها كاسته خواهد شد.

صبح فردا (۸ بهمن ماه) هم همزمان با آغاز تردد خودرو ها بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود و درنتیجه در بیشتر مناطق كیفیت هوا در شرایط ناسالم بخصوص برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

طی فردا (۸ بهمن ماه) با سرعت ناچیز باد و استقرار توده هوای پایدار تجمع آلاینده ها و كاهش كیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

در ساعات شبانگاهی فردا (۸ بهمن ماه) انباشت آلاینده ها همراه با افزایش تردد خودرو ها سبب افزایش غلظت ذرات معلق نسبت به شب گذشته خواهد شد و پیشبینی می شود كیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم بخصوص برای گروه های حساس قرار بگیرد.

براساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۳ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بود. این شاخص الان ۱۲۵ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.1398/11/07
13:35:31
5.0 / 5
4570
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک