مركز پایش آلودگی هوای اداره كل حفاظت محیط زیست استان تهران اعلام كرد

منطقه 18، آلوده ترین منطقه تهران

منطقه 18، آلوده ترین منطقه تهران خرید و فروش حیوان خانگی: مركز پایش آلودگی هوای اداره كل حفاظت محیط زیست استان تهران با صدور اطاعیه ای اعلام نمود كه متوسط شاخص كیفیت هوای تهران در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 11 بامداد امروز (چهارشنبه، نهم بهمن ماه) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بوده است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا و بر طبق اطلاعات دریافت شده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، متوسط شاخص كیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۱ بامداد امروز چهارشنبه در شرایط ناسالم برای گروه های حساس (۱۳۳) بوده و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر كمتر از 2/5 میكرون است.
شایان ذكر است بالاترین شاخص آلودگی (۱۶۴) مربوط به ایستگاه پارك قائم-منطقه ۱۸ بوده است.
براساس پیش بینی های سازمان هواشناسی استان تهران در خصوص تداوم سكون نسبی هوا تا روز پنج شنبه، انتظار می رود شرایط ناسالم برای گروه های حساس تا اختتام روز پنج شنبه ادامه داشته باشد.
بر اساس این گزارش، مركز پایش آلودگی هوای اداره كل حفاظت محیط زیست استان تهران سفارش كرد تا كلیه بیماران قلبی و ریوی، سالمندان و كودكان از فعالیت بدنی در فضای باز جدا اجتناب كنند. همین طور شهروندان هنگام سوختگیری در جایگاه ها برای جلوگیری از سر ریز شدن بنزین و سایر سوخت ها دقت داشته باشند و هموطنان از هرگونه فعالیت كه منجر به افزایش آلودگی هوا می شود مانند روشن كردن آتش در معابر، سوزاندن لاستیك، عملیات قیركاری و عمرانی و مانند آن اجتناب كنند.

منبع:

1398/11/10
23:39:57
5.0 / 5
5303
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک