اختلاف نظر شورایی ها به دنبال نام گذاری های جدید معابر

اختلاف نظر شورایی ها به دنبال نام گذاری های جدید معابر خرید و فروش حیوان خانگی: به دنبال نام گذاری معابر در پایتخت دو تن از اعضای شورا بدلیل اختلاف نظر گرفتار درگیری لفظی شدند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در جلسه شورای شهر تهران بررسی نامگذاری شش كوچه، خیابان و مجموعه ورزشی عنوان شد و محمد جواد حق شناس در ابتدای این جلسه به تشریح نام گذاری ها پرداخت كه بهاره آروین در واكنش به یك نام گذاری اظهار داشت: مبنای كمیسیون نام گذاری چه بوده است؟ چونكه نام یك نفر از قهرمانان فوتسال آسیا برای یك سالن چند منظوره انتخاب شده اما این مساله می تواند اعتراض سایر ورزشكاران را به همراه داشته باشد.
محمد جواد حق شناس در پاسخ به این پرسش اظهار داشت: اسامی كه امروز مطرح كرده ایم بر طبق یك خرد و نظر جمعی بوده است اما توجه داشته باشید كه گویا یك مقاومت به تغییر نام در شورا وجود دارد و در تهران هر روز شاهد راه اندازی خیابان و بزرگراه های جدید نیستیم و تعدد اسامی تكراری در شهر سبب شده كه به سمت نام گذاری های جدید برویم و در دنیا این گونه است كه چون مراجعات بین المللی دارند یك نام چندین بار در گذر و معابر مختلف تكرار نشده است.
وی با بیان این كه هم اكنون حدود ۱۰۰ یا ۲۰۰ با اسامی همچون مریم، نیلوفر، لادن و غیره بر كوچه ها و خیابان ها تكرار شده و باید این اصلاح گردد اظهار داشت: از طرفی سعی كردیم كه خیابان ها و كوچه های اطراف خانه هنرمندان به نام شخصیت های شناخته شده نام گذاری نماییم و مجسمه و سردیس نیز دراین زمینه می تواند بسیار كمك كننده باشد.
در ادامه ابراهیم امینی با بیان این كه كمیسیون نامگذاری می بایست یك دفعه فلسفه نامگذاری های جدید و قدیم را بیان كند اظهار داشت: این مساله شائبات را برطرف كرده و سبب می شود كه تصمیم گیری های دقیقی گرفته شود.
حسن خلیل آبادی نیز در واكنش به این اظهارات اظهار داشت: ما از خودمان اسم خلق نمی نماییم و اسم ها و اسامی تكراری باید اصلاح گردد و هیچ تعارضی با مردم و اهالی محلات در مورد نام گذاری های جدید مطرح نبوده است.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بهاره آروین در ادامه عنوان نمود كه نامگذاری های معابر به مانند پرونده باغات به صورت تك تك باید بررسی شود اما حجت نظری با انتقاد از نبود رویه واحد اظهار داشت: معمولا اعضای شورا لیستی به این نام گذاری ها رای می دادند كه این مساله سبب ناراحتی و درگیری لفظی میان آروین و نظری شد و آروین با ناراحتی جلسه شورای را ترك كرد اما اعضای شورای شهر مانع وی شدند و آروین اظهار داشت: برخورد توهین آمیزی با هیات رئیسه می شود و ما نباید اجازه این كار را به آنها بدهیم.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سرانجام بعد از تلاش اعضای شورا برای كاهش تنش در صحن، اعضای شورا به تغییر نام خیابان اردلان به مرتضی ممیز، كوچه رافت به شهید اسماعیل حیدری و تغییر نام كوچه هفتم به نام شهید میرزایی و همین طور تغییر نام استخر ویژه بانوان به اسد بیگی و همین طور نامگذاری سالن چند منظوره فوتسال به نام فرشته كریمی و همین طور نام گذاری یك سالن دیگر به نام حشمت الله كهن دل رای مثبت دادند.
همین طور اعضای شورای شهر به تمدید عضویت فاطمه مقیمی و فضل الله اسلامی دو عضو اصلی و علل البدل در مجمع اتوبوسرانی رای مثبت دادند و محسن هاشمی نیز به سبب جایگاه حقوقی خود بعنوان رئیس مجمع عمومی شركت واحد اتوبوسرانی برگزیده شد.
همین طور ابراهیم امینی درانتها از وصول سه طرح با قید یك فوریت به هیات رئیسه آگاهی داد و اظهار داشت: اما به سبب كمبود وقت این طرح ها بررسی نمی گردد.
منبع:

1398/11/20
14:00:20
5.0 / 5
4200
تگهای خبر: آب , ثبت , دام , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک