ورود سامانه بارشی جدید به كشور از فردا

ورود سامانه بارشی جدید به كشور از فردا به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: سامانه بارشی جدیدی فردا (۳۰ بهمن ماه) از شمال غرب به كشور وارد می شود.


صادق ضیاییان در گفتگو با ایسنا، اظهار كرد: امروز (۲۹ بهمن ماه) در بعضی نقاط شمال شرق و زاگرس مركزی بارش پراكنده برف و باران و در مناطقی از جنوب غرب بارش پراكنده باران رخ می دهد. همینطور فردا (۳۰ بهمن ماه) با ورود سامانه بارشی جدید در شمال غرب، غرب و دامنه های زاگرس مركزی، بارش برف و باران و در مناطقی از جنوب غرب، رگبار و رعد و برق شروع می شود.
وی با بیان این كه طی روز پنج شنبه (۱ اسفندماه) برشدت فعالیت این سامانه افزوده می شود، خاطرنشان كرد: طی این روز گستره سامانه بارشی نیمه غربی، نوار شمالی كشور و دامنه های البرز را فرا می گیرد.
مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این كه در این روز در دامنه های زاگرس مركزی، شمالی و غرب كشور بارش شدید برف و باران رخ می دهد، اظهار نمود: طی روز جمعه (۲ اسفندماه) فعالیت بارشی این سامانه تضعیف می شود و در دامنه های البرز شرقی و شمال شرق كشور به صورت پراكنده ادامه خواهد داشت.
به قول ضیاییان طی روز شنبه (سوم اسفندماه) در بیشتر مناطق كشور جوی آرام خواهیم داشت و از پس از ظهر سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد كشور می شود.
مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در انتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار نمود: آسمان تهران فردا (۳۰ بهمن ماه) نیمه ابری، در بعضی ساعات افزایش ابر و در پس از ظهر بارش پراكنده و وزش باد با حداقل دمای چهار و حداكثر دمای ۱۲ سانتیگراد و طی روز پنج شنبه (۱ اسفندماه) هم ابری، در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد با حداقل دمای چهار و حداكثر دمای هشت درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.



1398/11/29
14:57:39
5.0 / 5
4309
تگهای خبر: بارش , دام , دما , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک