هوای شهرهای صنعتی آلوده می شود

هوای شهرهای صنعتی آلوده می شود به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینكه روند افزایش نسبی دما در كشور طی روزهای آینده ادامه دارد، اظهار داشت: طی فردا و پس فردا (15 و 16 اسفند) غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی افزایش می یابد.صادق ضیائیان در گفت و گو با ایسنا اظهاركرد: امروز (۱۴ اسفند) در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی و شمال خراسان جنوبی بارش برف و باران، وزش باد و در جنوب شرق و شرق وزش باد شدید گاهی همراه با خیزش گرد و خاك رخ می دهد.

وی با اشاره به این كه فردا (۱۵ اسفند) در جنوب شرق كشور وزش باد تداوم دارد و در سایر مناطق كشور جوی پایدار پیش بینی می شود، اشاره كرد: طی فردا در نیمه غربی كشور روند افزایش دما خواهیم داشت. روز جمعه (۱۶ اسفند) نیز در بیشتر مناطق كشور آسمان صاف پیش بینی می شود و روند افزایش نسبی دما ادامه دارد.

مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با بیان این كه از بعداز ظهر روز جمعه در دامنه های زاگرس واقع در شمال غرب و غرب كشور افزایش ابر و بارش پراكنده دور از انتظار نیست، اظهار داشت: روز شنبه (۱۷ اسفند) با ورود سامانه بارشی از غرب در شمال غرب، غرب و دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های قزوین، البرز و تهران بارش باران و برف و وزش باد پیش بینی می شود.

به گفته ضیائیان روز یكشنبه (۱۸ اسفند) در بخش های از زاگرس مركزی و دامنه های البرز بارش پراكنده خواهیم داشت و طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۵ و ۱۶ اسفند) افزایش غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی تهران، كرج، اراك و اصفهان و روز شنبه (۱۷ اسفند) وزش باد شدید و گرد و خاك در استان های خوزستان و ایلام دور از انتظار نیست.

وی درانتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روزآینده اشاره كرد: آسمان تهران فردا (۱۵ اسفند ) صاف همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۴ و حداكثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد و روز جمعه (۱۶ اسفند) نیز كمی ابری همراه با غبار محلی و در پس از ظهر افزایش ابر با حداقل دمای ۵ و حداكثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:

1398/12/14
13:19:27
5.0 / 5
3727
تگهای خبر: بارش , دام , دما , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک