لغو پنج شنبه آخر سال آرامستان ها و ممنوعیت آیین تحویل سال در امامزادگان سمنان

لغو پنج شنبه آخر سال آرامستان ها و ممنوعیت آیین تحویل سال در امامزادگان سمنان خرید و فروش حیوان خانگی: سمنان سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان از لغو مراسم های زیارت اهل قبور در پنج شنبه آخر سال و روز تحویل سال نو آگاهی داد.


علیرضا جندقی با اشاره به شیوع ویروس كرونا و افزایش تجمعات شهروندان برای زیارت اهل قبور در امامزاده های سطح شهر سمنان و آرامستان وادی السلام این شهر از شهروندان خواست زیارت اهل قبور را به زمان دیگر موكول كنند.
وی افزود: سنت حسنه زیارت اهل قبور در آخرین پنج شنبه سال و نیز نخستین روز سال نو باتوجه به ازدحام زیاد شهروندان لغو می شود تا زنجیره انتقال این ویروس گسترش نیابد.
جندقی اظهار نمود: شلوغی و ازدحام می تواند موجب انتشار سریع تر و بیشتر ویروس كرونا شود و لازم است تا شهروندان با رعایت نكات بهداشتی و پیام های آموزشی با كادر پزشكی و درمان همكاری كنند.
سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان از شهروندان خواست از پخش نذورات مانند خرما، شیرینی، شكلات، شربت و... در آرامستان ها جدا خوداری كنند.
این مدیر شهری باتوجه به جدی بودن خطر همه گیری این ویروس نوپدید از عموم شهروندان مركز استان خواست در صورت امكان نذورات خود در این ایام را به خیریه ها اهدا كنند.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا؛ مردم سمنان از دیرباز درگذشتگان خودرا دز امامزادگان و بقاع متبرك گوناگون این شهر تاریخی به خاك می سپارند.
منبع:

1398/12/22
23:26:02
5.0 / 5
3794
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک