چرا برخی مردم كرونا را جدی نمی گیرند؟

چرا برخی مردم كرونا را جدی نمی گیرند؟ به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی یك روانشناس بااشاره به انبوه اطلاعات متفاوت و متناقض درباره كرونا در فضای مجازی و شبكه های اجتماعی، اظهار داشت: این مساله از یك سو موجب می شود كه برخی مردم گرفتار استرس شده و از سویی موجب می شود كه بعضی از مردم هم اصلا این مساله را جدی نگیرند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، ابوطالبسعادتی در پاسخ به اینكه چرا بعضی از مردم كرونارا جدی نمی گیرند، اظهار داشت: این مضوع دلیلهای مختلفی دارد كه یك بخش آن به اطلاع رسانی های متفاوت، متناقض و گاها دوگانه و چندگانه برمی گردد كه شاید لازم است موسسات معتبری مانند وزارت بهداشت، علوم و... منابع مطمئنی را به مردم ارائه كرده و در قبال اطلاعاتی كه به مردم ارائه می دهند، پاسخگو هم باشند.

وی با تاكید بر اینكه مردم باید اطلاعات شان را از منابع معتبر دریافت نمایند سفارش كرد كه از اطلاعات شبكه های اجتماعی و اخباری كه به صورت سینه به سینه می گردد و اعتبار منبع آن معین نمی باشد، استفاده نكنند.

سعادتی اصرار كرد كه اطلاعات متفاوتی از طرف رسانه های اجتماعی و حتی رسانه های داخلی و خارجی منتشر می شود كه از یك سو موجب می شود كه برخی مردم گرفتار استرس شده و به مراقبت های وسواس گونه روی بیاوورند و از سویی موجب می شود كه بعضی از مردم هم اصلا این مساله را جدی نگیرند.

سعادتی كه در یك برنامه تلویزیونی صحبت می كرد، اشاره كرد: طبق مطالعات انجام شده، حدود ۵۰ درصد افراد هنوز بیماری كرونا را جدی نگرفته اند.

منبع:

1398/12/23
15:01:34
5.0 / 5
3629
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , دریا , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک