كارشناسان محیط زیست هشدار دادند؛

كروناویروس آخرین همه گیری در جهان نیست

كروناویروس آخرین همه گیری در جهان نیست به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی كارشناسان محیط زیست آگهی دادند: درصورتی كه روند نادیده گرفتن ارتباط بین بیماری های عفونی و نابودی طبیعت ادامه پیدا كند شیوع كروناویروس جدید آخرین همه گیری بیماری در جهان نخواهد بود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بگفته كارشناسان محیط زیست درصورتی كه بشر به اقدامات خود در امتداد تخریب طبیعت و منابع طبیعی، جنگل زدایی و شكار حیوانات ادامه دهد در آینده شاهد شیوع بیماری هایی همچون كووید-19 خواهیم بود.
ابتدا این تصور وجو داشت كه كروناویروس بوسیله حیوان آلوده به انسان منتقل شده است اما این ادعا هنوز تایید نشده است. پژوهشگران قبل از این پانگولین ها (مورچه خوار پولك دار) را منبع احتمالی شیوع كروناویروس در حیوانات اعلام نموده بودند. از آن زمان چین طی دستورالعملی مصرف و نگه داری حیوانات وحشی را ممنوع اعلام نمود.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از روزنامه ایندیپندنت، هرچند كارشناسان محیط زیست نسبت به موضوعی دیگر آگهی داده؛ اما تخریب وحشیانه اكوسیستم توسط بشر، ما را بیش از هر زمان دیگری به حیات وحش نزدیك می كند.
منبع:

1399/01/02
23:18:19
5.0 / 5
3811
تگهای خبر: بیماری , جنگل , حیات وحش , حیوان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک