یك مسئول خبر داد:

كاهش حضور مردم در عرصه های طبیعی در سیزده بدر

كاهش حضور مردم در عرصه های طبیعی در سیزده بدر خرید و فروش حیوان خانگی: فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور با اشاره به تشدید اقدامات حفاظت از منابع طبیعی و ملی در تعطیلات نوروزی و روز ۱۳ فروردین اظهار داشت: امروز همزمان با روز طبیعت شاهد كاهش حضور مردم در عرصه های طبیعی و محیط های جنگلی هستیم.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از سایت پلیس سرهنگ علی عباس نژاد با اشاره به متفاوت بودن میزان تردد در محیط های جنگلی و عرصه های طبیعی كشور نسبت به سال قبل به علت شیوع كرونا اظهار نمود: بر مبنای تدابیر مسؤلان به علت شرایط فعلی تصمیم گرفته شد كه از تردد شهروندان بخصوص افراد غیربومی به تمامی تفرجگاه ها و جنگل ها در سرتاسر كشور ممانعت شود كه اقدامات یگان حفاظت از جنگل ها هم در این راستا دو برابر شد. همكاران ما هم در تمامی یگان های حفاظت بخصوص در شمال كشور مأموریت دارند در برای كمك به حفظ سلامت عمومی جامعه از ترددهای بی مورد به جنگل ها و مراتع با هدف تفریح و سرگرمی قاطعانه جلوگیری نمایند.

وی اضافه كرد: با اعمال محدودیت های تردد و رعایت موازین بهداشتی و توجه به سفارش های مسؤلان از جانب مردم امروز حضور شهروندان در تمامی این مناطق كاهش قابل ملاحظه ای داشته است.

فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور تصریح كرد: همچنان از مردم انتظار داریم تا رفع كامل ویروس كرونا ضمن خودداری از هر گونه تجمع انسانی در پارك ها، تفرجگاه ها و جنگل ها و.... در خانه بمانند و با خادمان خود در نیروی انتظامی همینطور سفیران سلامت كه برای كنترل این ویروس در تلاش هستند، همكاری كنند.
1399/01/14
00:27:27
5.0 / 5
3610
تگهای خبر: آب , بهداشت , جنگل , حفاظت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک