تنفس هوای پاك در تهران

تنفس هوای پاك در تهران خرید و فروش حیوان خانگی: بر طبق پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت بامداد امروز (22 فروردین ماه) در محدوده پاك و سالم قرار دارد و انتظار می رود این شرایط مطلوب طی روز باقی بماند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا در صبحگاه امروز (۲۲ فروردین ماه) باتوجه به كاهش حجم ترافیك در روز تعطیل و برقراری شرایط مساعد جوی، كیفیت هوا در محدوده پاك و سالم قرار خواهد گرفت.

بارش های پراكنده و وجود ناپایداری جوی همراه با افزایش تندی باد طی روز سبب می شود كیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت مطلوب باقی بماند
همین طور در اواخر وقت امروز (۲۲ فروردین ماه) حاكمیت جو ناپایدار سبب برقراری وضعیت سالم و پاك در بیشتر مناطق تهران خواهد شد. با كاهش تندی باد تا بامداد فردا (۲۳ فروردین ماه) به همراه ازدیاد تردد خودرو ها در اولین روز هفته، افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها و برقراری شرایط نامطلوب در بعضی ساعات صبحگاه دور از انتظار نخواهد بود.

استمرار این وضعیت جوی طی روز انباشت آلاینده ها را به دنبال خواهد داشت بدین سبب هم زمان با ساعات اوج ترافیك شبانه، تا حدودی بر غلظت آلاینده ها نسبت به شب گذشته افزوده خواهد شد. هرچند پیش بینی می شود با رشد ناپایداری جوی همراه با احتمال بارش پراكنده در اواخر وقت امروز (۲۲ فروردین ماه) كیفیت هوا در محدوده سالم قرار بگیرد.

براساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۷ و هوا در شرایط پاك بود. این شاخص الان ۳۰ و هوا در شرایط پاك است.

منبع:

1399/01/23
20:22:43
5.0 / 5
3179
تگهای خبر: بارش , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک