هوای مطلوب پایتخت طی امروز

هوای مطلوب پایتخت طی امروز به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران كیفیت هوای پایتخت طی امروز (24 فروردین ماه) در بیشتر مناطق در شرایط قابل قبول (سالم) باقی خواهد ماند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنا بر نتایج حاصل از پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، در اولین ساعات امروز (24 فروردین ماه) با برقراری جو آرام و نسبتا پایدار همینطور با آغاز تردد خودرو ها، شاهد افزایش غلظت ذرات معلق در بعضی مناطق خواهیم بود. باآنكه كیفیت هوا در بیشتر مناطق در شرایط سالم قرار خواهد گرفت.
با افزایش تندی باد و رشد ناپایداری جوی در طول روز شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم می شود و انتظار می رود از غلظت آلاینده ها كاسته شود و شاهد بهبود كیفیت هوا در بیشتر مناطق باشیم.
همینطور با وجود افزایش ترافیك شبانگاهی برقراری شرایط سالم در بیشتر مناطق پیشبینی می شود كه ناشی از وزش باد مؤثر خواهد بود.
بامداد فردا (25 فروردین ماه) همزمان با آغاز تردد خودرو ها، غلظت ذرات معلق افزایش می یابد. هرچند به علت وزش باد طی ساعات ابتدایی روز نسبت به روز گذشته از میزان كمتری برخوردار خواهد بود. در طول روز هم افزایش تندی باد، رشد ابر و احتمال بارش باران، شرایط برای پراكندگی آلاینده ها را فراهم می آورد و احتمال می رود مشابه روز گذشته، در بیشتر مناطق كیفیت هوا در شرایط مطلوب باقی بماند.
شامگاه فردا (25 فروردین ماه) هم باوجود ازدیاد تردد خودرو ها، به علت وزش باد و احتمال رگبار پراكنده تا آخر وقت برقراری وضعیت سالم و پاك برای بیشتر مناطق پیشبینی می شود.
برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته 62 و هوا در شرایط قابل قبول (سالم) بود. این شاخص الان 85 و هوا در شرایط قابل قبول است.1399/01/25
16:14:59
5.0 / 5
3440
تگهای خبر: بارش , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک