آغاز جریمه خودرو های فاقد معاینه فنی از 15 اردیبهشت ماه

آغاز جریمه خودرو های فاقد معاینه فنی از 15 اردیبهشت ماه به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام نمود كه در جهت كاهش مراجعات به مراكز معاینه فنی، خودرو های فاقد معاینه فنی تا 15 اردیبهشت ماه جریمه نخواهند شد و از روز 15 اردیبهشت اعمال مقررات می شود.


سرهنگ عین الله جهانی در گفتگو با ایسنا، در اینباره اظهار داشت: با تدابیر ریاست پلیس راهور ناجا و در جهت كاهش مراجعات به مراكز معاینه فنی و پیشگیری از ازدحام جمعیت از اواخر سال قبل تصمیم برآن شد كه خودرو های فاقد معاینه فنی تا 15 اردیبهشت ماه جریمه نشوند.
وی با اشاره به اینكه این تصمیم تا 15 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت، خاطرنشان كرد: سال های قبل در ماه های پایانی سال شاهد افزایش جمعیت در مراكز معاینه فنی بودیم و این تصمیم با هدف توزیع جمعیت و موكول كردن دریافت معاینه فنی به زمانی دیگر اتخاذ شد.
جهانی عدم جریمه خودرو های فاقد معاینه فنی را تصمیمی كشوری اعلام نمود و اظهار داشت: البته با عنایت به این كه هم اكنون مراكز معاینه فنی فعال است، لازم است رانندگانی كه خودرویشان فاقد معاینه فنی است در زمان خلوتی و فرصت باقی مانده تا 15 اردیبهشت ماه برای دریافت معاینه فنی خود اقدام نمایند.
معاون پلیس راهور ناجا، همینطور تصریح كرد كه پلیس بر مبنای نظر ستادملی مقابله با كرونا اقدامات و برنامه های خویش را پیش خواهد برد و هر تصمیمی را كه از جانب این ستاد اتخاذ شود؛ اعمال خواهد نمود.1399/01/28
13:34:12
5.0 / 5
3282
تگهای خبر: دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک