ضرورت پیوستن به سامانه ثبت اصناف و صنایع

ضرورت پیوستن به سامانه ثبت اصناف و صنایع به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت از در دسترس بودن كلیه راهنماهای گام دوم مبارزه با بیماری كووید ۱۹ اطلاع داد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا حمید انصاری اضافه كرد: این راهنماها در شش گروه و ۸۲ عنوان توسط مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت تهیه و تنظیم شده است.

مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت در ادامه اظهار داشت: این گروه ها شامل بیمارستان و مراكز خدمات بهداشتی و درمانی - مراكز تهیه و توزیع مواد غذایی - صنایع و كارگاه ها - اماكن عمومی و مراكز جمعی - حمل و نقل - امور اداری و خدمات عمومی می شوند.

وی اضافه كرد: این راهنماها در پایگاه اطلاع رسانی مركز سلامت محیط و كار معاونت بهداشت وزارت بهداشت به نشانی http: //markazsalamat.behdasht.gov.ir قابل دسترس است.

انصاری در ادامه اظهار داشت: در پایگاه فوق علاوه بر در اختیار گذاشتن كلیه راهنماها، هرگونه سوال در مورد این راهنماها توسط كارشناسان مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت به صورت اینترنتی پاسخ داده خواهد شد.

به گزارش معاونت بهداشت وزارت بهداشت، وی ضمن اشاره به تمدید مهلت ثبت نام در سامانه ثبت صنایع و اصناف تا پنجم اردیبهشت اظهاركرد: تمام واحدهای صنفی و صنعتی می بایست تا ساعت ۲۴ روز جمعه (۵ اردیبهشت) در سامانه ثبت اصناف و صنایع به نشانی salamat.gov.ir ثبت نام و كد QR دریافت نمایند.
1399/01/31
22:02:22
5.0 / 5
3231
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , ثبت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک