نماینده مهریز و بافق:

بعضی از معلمان خرید خدمات آموزشی در طول ۶ ماه گذشته حقوق نگرفتند

بعضی از معلمان خرید خدمات آموزشی در طول ۶ ماه گذشته حقوق نگرفتند به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی نماینده بافق و مهریز اظهار داشت: بعضی از معلمان خرید خدمات آموزشی 6 ماه است كه حقوق نگرفتند و لازم است وزیر آموزش و پرورش به این مساله ورود كند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز (سه شنبه) در تذكری به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: بعضی از معلمان خرید خدمات آموزشی ۶ ماه است كه حقوق نگرفتند. باید مسئولان وزارت آموزش و پرورش به این مساله توجه نمایند.
وی در تذكر دیگری به وزیر كشاورزی از كشتن جوجه های یك روزه انتقاد نمود و اظهار داشت: ما را چه شده كه هزاران جوجه را قتل عام می نماییم. ما همان كشوری هستیم كه وقتی كشورهای دیگر، گندم را برای ثبات در نرخ آن در دریا می ریختند اعتراض می كردیم اما امروز خودمان به نحو دیگر این كار را می نماییم. این اقدام، فرهنگ ما را زیر سوال می برد و خداوند ما را مواخذه می كند.
صباغیان همین طور در تذكر دیگری خواهان برگزاری جلسه ای در مجلس جهت بررسی وضعیت گرانی های اخیر شد و اضافه كرد: متأسفانه بتازگی قیمت ها باردیگر گران شده است و مجلس هم ورود نمی نماید. وضعیت اقشار ضعیف سخت تر شده بنا بر این لازم است كه جلسه ای جهت بررسی این مساله تشكیل گردد.
منبع:

1399/02/02
13:18:54
5.0 / 5
3239
تگهای خبر: آموزش , خدمات , خرید , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک