توضیحات مدیركل زندان های تهران در مورد خبر معتادین متجاهر آزادشده از اردوگاه فشافویه

مسئولیت مستقیم نگهداری معتادین متجاهر بر عهده نیروی انتظامی و ستاد مبارزه با مواد مخدر است

مسئولیت مستقیم نگهداری معتادین متجاهر بر عهده نیروی انتظامی و ستاد مبارزه با مواد مخدر است به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی سید حشمت اله حیات الغیب با اشاره به اینكه فشافویه محل نگهداری معتادین نیست تصریح كرد: قانون مسئولیت مستقیم نگهداری معتادین متجاهر را بر عهده نیروی انتظامی و ستاد مبارزه با مواد مخدر گذارده است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از مركز رسانه قوه قضاییه به دنبال پخش انتشار تصویر حضور برخی معتادین در جنوب شهر تهران مدیركل زندان های تهران در این مورد توضیح داد.

سید حشمت اله حیات الغیب در این حوزه خاطرنشان كرد: افراد آزاد شده اولا زندانی نبودند كه بخواهند به مرخصی بیایند یا ازاد شوند بلكه معتادان متجاهری هستند كه از باب همكاری بر مبنای تفاهم نامه سازمان زندان ها و شورای هماهنگی مواد مخدر به صورت موقت در اردوگاه فشافویه نگهداری می شدند و فشافویه محل نگهداری معتادین نیست.
وی افرود: سازمان زندان ها بر مبنای قانون هیچگونه وظایفی برای نگهداری معتادین متجاهر ندارد بلكه از باب همكاری، نسبت به پذیرش و نگهداری معتادان متجاهر ماده ۱۶ در این اردوگاه به صورت موقت اقدام نموده بود.

مدیركل زندان های استان تهران اظهار داشت: این افراد اواخر اسفند ماه و به دنبال اتمام دوره سه ماهه درمان و طبق قرار قبلی با هماهنگی وتایید تیم درمانگر آزاد می شوند و اینكه مطرح شده به علت كرونا و كمبود فضا، از اردوگاه آزاد شده اند، حقیقت ندارد.

طبق ماده ۱۵ و ۱۶ قانون مبارزه با مواد مخدر مسوول مستقیم نگهداری معتادین بر عهده ستاد مبارزه با مواد مخدر و نیروی انتظامی است و قوه قضاییه در این حوزه وظیفه ای بر عهده ندارد.1399/02/04
20:04:51
5.0 / 5
3194
تگهای خبر: دام , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک