موتورسیكلت برقی پژوهشگران كشور وارد فاز پلاك گذاری شد

موتورسیكلت برقی پژوهشگران كشور وارد فاز پلاك گذاری شد خرید و فروش حیوان خانگی: تیم تحقیقاتی یكی از شركت های دانش بنیان بعد از تولید كامل موتورسیكلت های برقی، در حال گذران فرآیندهای پلاك گذاری است كه با نهایی شدی این فاز، محصول تولیدشده به مرحله تجازی سازی خواهد رسید.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پویان احمدی زاده، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: در این شرکت موفق شدیم تمام فرایندهای تولید موتور سیکلت برقی شامل طراحی، نمونه سازی و تولید را انجام دهیم و هم اکنون نمونه این محصول به صورت کامل تهیه و موفق به دریافت مجوزهای لازم شده است.
احمدی زاده اضافه کرد: ستاندن مجوز پلاک گذاری همچون مراحل نهایی است که در صورت تکمیل این مرحله، آخرین موانع در راه تجاری سازی محصول نیز برداشته خواهد شد.
این محقق با اشاره به عملکرد این موتور سیکلت اشاره کرد: این موتور سیکلت با هر بار شارژ، ۶۵ کیلومتر را پیمایش می کند. هر بار شارژ این وسیله در حدود ۱۰۰۰ تومان هزینه دارد که باتوجه به افزایش قیمت بنزین، صرفه اقتصادی استفاده از محصول را نسبت به گذشته افزایش داده است.
وی ادامه داد: باطری همچون قطعات کلیدی در وسایل نقلیه برقی است، به همین خاطر باطری این موتور سیکلت به مدت دو سال توسط خود شرکت ضمانت می شود.
منبع:

1399/02/17
14:33:37
5.0 / 5
3040
تگهای خبر: دام , دریا , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک