پایش ۷۱ واحد ضایعاتی در غرب تهران

پایش ۷۱ واحد ضایعاتی در غرب تهران خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار از بازدید و پایش ۷۱ واحد ضایعات خشك در این شهرستان طی دو مرحله گشت در هفته جاری آگاهی داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، شیدا اکار با اشاره به اینکه بیشتر این واحدها بدون ستاندن تاییدیه از محیط زیست مستقر شده اند، اظهار داشت: فعالیت بعضی از این واحدها به سبب عدم رعایت ضوابط مدیریت پسماند با آلودگی محیط زیست به ویژه آلودگی هوا همراه و لازم است که فعالیت این واحدها بطور مستمر تحت پایش و نظارت باشد.
ایشان سپس با اعلان اینکه ۱۴ واحد به سبب قرارگیری در بافت مسکونی برای جمع آوری به بند ۲۰ ماده ۵۵شهرداری ها معرفی گشتند، اظهار نمود: به سایر واحدها نیز تذکرات لازم درباب عدم ایجاد هر گونه آلودگی و رعایت ضوابط محیط زیستی در زمان فعالیت داده شد.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، اکار اشاره کرد: برای جلوگیری از ایجاد و تاسیس کلیه اماکنی که بنحوی سبب بروز مزاحمت برای ساکنان یا مخالف اصول بهداشتی و محیط زیستی در شهرها هستند و به طور کلی تمام مشاغل و کسب هایی که ایجاد مزاحمت و سروصدا یا تولید دود یا عفونت می کنند و مشکل محیط زیستی دارند به بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها جهت تعطیلی و جمع آوری با تایید محیط زیست ارجاع می شوند.
منبع:

1399/02/25
14:43:52
5.0 / 5
3252
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک