نائب رئیس شورای عالی استان ها خبر داد

اصلاح بخشنامه قانون حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها

اصلاح بخشنامه قانون حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی نایب رییس شورای عالی استانها اظهار داشت: بخشنامه قانون حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها در شورای عالی استانها طی آینده نزدیك اصلاح می شود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، حمید بادامی نجات بخشنامه قانون حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها را نیازمند اصلاح و تغییردانست و اظهارکرد: شهرها روز به روز به سمت توسعه و گسترش هستند. این بخشنامه و قانون ایراداتی دارد و نمی تواند به حفظ فضای سبز شهرها کمکی کند همین طور این نقصها سبب شده که قسمتی از حقوق عامه مردم هم به شکلی لطمه ببیند.

وی اصلاح ماده ۱ قانون حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها را امری ضروری و مهم تلقی نمود و اظهار داشت: بخشنامه ای که شورای عالی استانها برای حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها تدوین کرده است، گرفتار ایراداتی است.

بادامی نجات در ادامه قسمتی از نقصها قانون را در موضوع باغات برشمرد و توضیح داد: نقشی در مقوله باغات برای شورای شهرها تعریف شده که این نقش بدون هیچ گونه دستور العمل است. بر این اساس شاهد می باشیم که گاهی تشخیص هایی داده می شود که حقوق عامه مردم از بین می رود. برای رفع این مشکل بایستی تشخیص هایی که شورای شهر دارد بر طبق دستورالعمل ها و الزامات باشد. نبود این مهم یک خلا قانونی شمرده می شود که سبب شده بعضی از شوراهای اسلامی در شهرها گرفتار اشتباه شوند.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، بادامی نجات در آخر اشاره کرد: درهرصورت این بخشنامه نیازمند اصلاح است. شورای عالی استانها با شوراهای اسلامی سراسر کشور و شهرداران کشور مکاتبه کرده و این نقصها درحال جمع آوری است و در آینده نزدیک در یکی از کمیسیون های تخصصی شورای عالی استانها بخشنامه قانون حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها اصلاح خواهد شد.

منبع:

1399/03/15
14:36:32
5.0 / 5
2787
تگهای خبر: دام , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک