كمك 100 میلیاردی تهرانی ها به مراكز نیكوكاری امسال

كمك 100 میلیاردی تهرانی ها به مراكز نیكوكاری امسال به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیركل كمیته امداد استان تهران از فعالیت ۳۳۴ مركز نیكوكاری در استان اطلاع داد و اظهار داشت: مردم استان تهران از آغاز سالجاری تابحال ۱۰۲ میلیارد و ۷۸۲ میلیون تومان به این مراكز كمك كرده اند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سید ابوالفضل پرپنچی با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد، فرهنگ خیر، احسان و نوع دوستی را گسترش می دهند، افزود: این مراکز توسط مردم اداره می گردند و به صورت محله محور با شناسایی خیران و نیازمندان هر محله از راه خیران به نیازمندان کمک رسانی می کنند.
وی خاطرنشان کرد: کمکهای مردم نیک اندیش استان تهران به صورت نقد، کالا، خدمات و تخفیفات انجام می شود که از آغاز سالجاری تابحال ۱۰۲ میلیارد و ۷۸۲ میلیون تومان از راه مراکز نیکوکاری برای امور نیازمندان دریافت شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه الان ۱۴ مرکز نیکوکاری در روستاهای استان تهران فعالیت دارند، اظهار داشت: هفت مرکز نیکوکاری نیر با مدیریت بانوان به نیازمندان خدمت عرضه می دهند.
پرپنچی اظهار داشت: مراکز نیکوکاری در زمینه های مختلف بهداشتی، درمانی، رفاهی، آموزشی، تجهیزاتی، کمک هزینه خرید جهیزیه و مالی به نیازمندان خدمات عرضه می دهند.
وی تصریح کرد: در مراکز نیکوکاری اطلاعات نیازمندان و نیکوکاران محرمانه هستند و کمک های جمع آوری شده دراین مراکز با حفظ عزت نفس و کرامت نیازمندان بدون بروکراسی اداری بین آنها توزیع می شود.
پرپنچی خاطرنشان کرد: با عنایت به ظرفیتهای موجود استان تهران در نظر داریم تا آخر سال جاری تعداد این مراکز را به بیشتر از ۱۰۰۰ مرکز افزایش دهیم.1399/03/20
14:51:32
5.0 / 5
2779
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک