سامانه پرسشنامه ساز برای تسهیل پروسه پژوهش افتتاح شد

سامانه پرسشنامه ساز برای تسهیل پروسه پژوهش افتتاح شد خرید و فروش حیوان خانگی: پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران(ایرانداك)، سامانه پرسشنامه ساز را برای آسان سازی پروسه پژوهش راه اندازی نمود.به گزارش روز دوشنبه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، سامانه پرسش نامه ساز (پُرسا) در پاسخ به نیاز پژوهشگران کشور در آسان سازیِ پروسه پژوهش به آدرس اینترنتی PORSA.IRANDOC.AC.IR، راه اندازی و در دسترس همه پژوهشگران کشور قرار گرفت.

پُرسا، سامانه ای برخط برای یاری پژوهشگران در گردآوری و تحلیل داده های پژوهشی با تکنولوژی های جدید است. این سامانه هوشمند در قالب استانداردهای روز و بر پایه نیازهای پژوهشگران ایرانی استوار است. پُرسا به پژوهشگران، سازمان ها و کسب وکارها کمک می نماید تا پرسش نامه های خودرا به سادگی بسازند، آنرا میان پاسخ گویان منتشر کنند و داده های دریافت شده را در گزارش های گوناگون و حرفه ای ببینند. همین طور در صورت تمایل، این داده ها را برای تحلیل بیشتر به نرم افزارهای آماری ببرند.

سامانه پرسش نامه ساز، توانمندی های بسیاری را مانند ساخت پرسش نامه با پرسش های متفاوت، پخش پرسش نامه و درخواست برای پاسخ گویی به آن، ردگیری پرسش نامه ها، دریافت پاسخ ها از پاسخ گویان و داده پردازی را برای کاربران فراهم می آورد.

پُرسا توانمندی هایی مانند ساخت گزارش ها و تحلیل های آماری، برآورد پویای ضریب آلفای کرونباخ، نمایش نمودارهای گوناگون، دریافت فایل «اکسل» وزن دار و فایل آماده برای کاربرد در نرم افزار آماری «اس پی اس اس» را در بردارد.

این سامانه تمام خدمات ذکر شده را برای کاربران فراهم می آورد تا پژوهشی آسان و خوشایند را به انجام رسانند و از دستاوردهای کار خود بهره بیشتری برند.منبع:

1399/03/24
14:24:42
5.0 / 5
2788
تگهای خبر: تكنولوژی , خدمات , دریا , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک