افعی ۵ متری در فلوریدا به دام افتاد

افعی ۵ متری در فلوریدا به دام افتاد به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی یك مار افعی بزرگ حدود پنج متر پس از كشمكش با مردی كه خودش را ˮگاوچران افعیˮ می نامد در ˮاورگلیدزِˮ فلوریدا به دام افتاد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مایک کیمل، شکارچیِ این افعی به جزیره ای در اورگلیدز رفت تا یک افعی برمه ای را پیدا کند و چندی پس از مشاهده یک مار سیاه کوچک، آنچه را که به دنبالش بود، دید.
او به شبکه سی ان ان اظهار داشت: قلبم آغاز به محکم تپیدن کرد، من قبلا مارهای بزرگ گرفته بودم اما این یکی خیلی بزرگ به نظر می رسید.
در طول یک ویدئوی ۱۵ دقیقه ای کیمل که مالک مرکز "نجات حیات وحش و به دام اندازی مارتین کانتی" است برای گرفتن این مار اقدام نمود اما به شکل بدی توسط این مار افعی صدمه دید.
با وجود خونریزی زیاد، کیمل موفق شد این افعی را به سمت قایق خود برگرداند و آنجا این حیوان را با تزریق دارو و بدون درد کشت.
او محل اطراف خونریزی بازویش را با پارچه بست و مرگ این افعی را به تیم عملیات افعی در فلوریدا گزارش داد.
طبق گزارشات افعی ها حیوانات بومی اورگلیدز فلوریدا نیستند و گزارش شده که نخستین بار در دهه ۸۰ میلادی در این منطقه مشاهده شده اند که احیانا به علت رها شدن توسط دارندگان حیوان خانگی بوده است.
گمانه زنی هایی مطرح است که بیشتر از ۱۰۰ هزار افعی در اورگلیدز وجود دارد که راکون های بومی، سمورهای دریایی و گاهی هم تمساح ها را می کشند.
به نوشته روزنامه ایندیپندنت، بر اساس گزارش کمیته حفاظت از حیات وحش و ماهیان در فلوریدا، افعی های برمه ای از مارهای غیر سمی بزرگ و یک گونه مهاجم در فلوریدا هستند و به همین خاطر تیم عملیات افعی فلوریدا برای خارج کردن این گونه از مار از اورگلیدز به مردم هزینه پرداخت می کند.
منبع:

1399/03/31
15:27:11
5.0 / 5
2948
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک