راز موفقیت میثم شكری ساز

راز موفقیت میثم شكری ساز میثم شكری ساز توانسته است با ایده های نو و با تكیه بر مهارت و پشتكارش به تمامی آنچه در ذهن داشته جامه عمل بپوشاند و در مسیر اقتصاد ایران قدم مثبتی بردارد.


میثم شکری ساز: ما باید همیشه اولین باشیم! | این جمله با تمامی بار مثبتی که دارد باوری است که دکتر میثم شکری ساز به آن ایمان دارد. اما میثم شکری ساز کیست؟ کارآفرینی که این روزها به علت فعالیت های گسترده و چشمگیرش همچون تیری در چشم سودجویانی است که می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و به هر روش می خواهند کارآفرینان را تخریب کند.

میثم شکری ساز مدیر موسسه آموزش مجازی پارس پندار نهاد، با تحصیل در رشته صنایع در مقطع کارشناسی، MBA در مقطع کارشناسی ارشد و کارآفرینی در مقطع دکتری مسیری جدید را در پیش گرفته است. او توانسته است با ایده های نو و با تکیه بر مهارت و پشتکارش به تمامی آنچه در ذهن داشته جامه عمل بپوشاند و در مسیر اقتصاد ایران قدم مثبتی بردارد.

وی به کمک فکر خلاق و ایده های نابش توانسته است در امر کارآفرینی بسیار خوب عمل کند و بالغ بر 200 نفر را مدیریت کند و در این برهه اقتصادی که همه از بیکاری شکایت می کنند، جوانان زیادی را حمایت می کند.  اما گروهی دم از فعالیت های غیر قانونی او می زنند، در حالیکه شواهد بیانگر مسئله ای دیگر است. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

مدارک جعلی با قیمتی سرسام آور!

کلاه برداری رنگ و بوی جدیدی به خود گرفته است و به حیطه آموزش و فرهنگ نیز وارد شده است. متاسفانه در بعضی از ادارات و مراکز به جای اینکه به کارکنان با توجه به مهارت ها و صلاحیت هایی که دارند ارتقا داده شود تا در محل کار و اجتماع، به جایگاه و منسبی معتبر و شایسته احترام برسند، صرف مدارکی که دارند به آن ها بها داده می شود، لذا کارکنان نیز در تلاش هستند که به هر قیمتی که شده با اخذ مدارک دانشگاهی به موقعیت مذکور دسترسی پیدا کنند. چنانچه افراد تلاش می کردند که از مسیر درست به آنچه مدنظر دارند برسند مشکلی وجود نداشت، مسئله از جایی شروع می شود که هر شخص می خواهد از کوتاه ترین راه ممکن به این خواسته ها جامه عمل بپوشاند. در چنین شرایطی افراد سودجو به این فکر می افتند تا از شرایط پیش آمده سو استفاده کنند و با دادن وعده های دروغین افراد را بر آن دارند که با پرداخت هزینه های کلان مدارک جعلی دریافت کنند، البته مشتریان و متقاضیان در جریان جعلی بودن این  اسناد و مدارک نیستند و با خیال اینکه با پرداخت پول می توانند مسیر چند ساله را یک شبه طی کنند، در دام این افراد شیاد و کلاهبردار گرفتار می‌شوند.

هولدینگ پارس پندار نهاد

یکی از موسسات آموزشی واقع در اصفهان با نام هولدینگ پارس پندار نهاد این روزها غوغا به پا کرده است. مدیریت این مجموعه کسی نیست جز میثم شکری ساز،  وی توانسته است با راه اندازی دوره های آموزش مجازی و تبلیغات گسترده، افراد زیادی را تشویق به شرکت در این دوره‌ها کند. لازم به ذکر است که تمامی فعالیت هایی که در این موسسه و موسسات مربوطه انجام می شود منطبق بر مجوزات بوده و دوره های این موسسه تحت نظر وزارت علوم، فناوری و تحقیقات است. این روزها این موسسه از محبوبیت بالایی نزد همگان برخوردار شده و همین امر حسادت برخی از رقبا را برانگیخته است. اما راز این پذیرش همگانی در چیست؟ و چه دست های پشت پرده وجود دارد؟ آیا به راستی میثم شکری ساز توانسته است با ترویج دروغ و کلاه برداری، موسسه آموزش مجازی پارس را نزد همگان معرفی کند؟

اینطور نیست، در واقع حقیقت امر چیز دیگری است. همه ما خوب می دانیم که آنچه منجر به شناخته شدن و محبوبیت یک خدمت و یا محصول نزد مردم می شود، کیفیت و حسن رفتار عوامل فروش و تمامی تیم پشتیبان است.

میثم شکری ساز توانسته است با مهارتی که در نحوه برقراری ارتباط و تعامل سازنده با فروشنده دارد تیم فروش خود را سازماندهی کرده و یکایک این افراد را تبدیل به یک مشاور حرفه‌ای کند. چنانچه هر شخصی به منظور تکمیل اطلاعات خود در خصوص آموزش، سوالی داشته باشد، با برقراری تماس با مشاوران پارس، به خوبی راهنمایی شده و در صورت نیاز با رضایت تمام اقدام به خرید خدمات موجود این موسسه می کند. این موفقیت در واقع دسترنج فکری سازمان یافته است. او توانسته است با آموزش تمامی کارکنان این مجموعه، افراد را در مسیر شغلی شان تبدیل به یک فرد حرفه ای تمام عیار کند که این فرآیند هم به نفع مشتریان است و هم به نفع کارمندان. کارکنان می آموزند که بایستی به دنبال توسعه شخصی خود باشند و از طرفی اصل مشتری مداری را به خوبی فرا گیرند.

اما راز موفقیت میثم شکری ساز در چیست؟

او توانسته است که با دنبال کردن موفقیت قدم در این راه بگذارد! بله دقیقا مسئله از همین جا شروع می شود. تفاوت یک شخص موفق با افراد عادی دقیقا در مسیری است که در پیش می گیرند. زمانی که شما در مسیر مقصدی مشخصی حرکت کنید قطعا به آنچه می خواهید می رسید. مشروط به اینکه اصولی و استاندارد عمل کنید. علاوه بر اصول مشخص، مهم است که افراد در چهار چوب قانون حرکت کنند و از آن تخطی نکنند. چندی است که همه جا با این شایعه پر شده است که میثم شکری ساز کلاه برداری بیش نیست! اما آیا این مسئله واقعیت دارد؟ قطعا پاسخ منفی است، دلیل این موضوع هم واضح است:

همه ما کم و بیش به این امر واقف هستیم که هر زمان شخصی از سایر افراد جامعه سبقت می گیرد، گروهی به خاطر حسادت و شاید به این دلیل که ریشه تمام بدبختی های خود را در موفقیت چنین شخصی می بینند! و گاهی به این علت که نکند خودشان عقب بمانند، تلاش در تخریب فرد موفق و اعتبارش می کنند و از هر آنچه از دست شان برآید در این مسیر دریغ نمی کنند. اتفاقی که در حال حاضر مشابه آن دقیقا در خصوص دکتر میثم شکری ساز صدق می کند. وی توانسته است به پشتوانه فعالیت صادقانه و خدمات با کیفیت و البته کارکنان حرفه ای و متخصصش زمینه کاری خود را تا حد زیادی گسترش دهد و این مسئله توجه رقیبان زیادی را به خود معطوف کرده است و باعث شده است که افراد زیادی به او و فعالیت هایش حسادت کنند و تلاش کنند که اعتبار این شخص را زیر سوال برده و اینگونه جلوه دهند که موفقیت وی در گرو فریب عام است، در حالی که واقعیت این است که علت محبوبیت و شهرت این شخص و کارکنانش تنها در حسن انجام کارشان نهفته است و هر کس که شانس همکاری با وی را داشته باشد به این امر واقف خواهد بود.

1399/04/09
21:27:19
5.0 / 5
2059
تگهای خبر: رپورتاژ , خدمات , بارش , ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک