مطالعه انجام شده در دوران همه گیری كرونا نشان داد

خودداری ۳۳ درصد والدین ژاپنی از واكسیناسیون كودكان

خودداری ۳۳ درصد والدین ژاپنی از واكسیناسیون كودكان خرید و فروش حیوان خانگی: 33 درصد از والدین ژاپنی واكسیناسیون كودكان خودرا از ترس شیوع كروناویروس به تاخیر انداخته اند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بررسی انجام شده در ژاپن نشان میدهد حدود یک سوم از والدین ژاپنی برنامه واکسیناسیون کودک خودرا به سبب ترس از شیوع کروناویروس و احتمال مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ به تاخیر انداخته اند.
در این بررسی آمده است: در مجموع ۳۳ درصد از والدین شرکت کننده در این مطالعه، واکسیناسیون کودک خودرا به تاخیر انداخته اند. بعضی از این والدین به سبب اعمال محدودیت های تردد از شروع ماه آوریل تا اختتام ماه مه امکان خروج از منزل را نداشته اند.
این تحقیق آنلاین در فاصله ماههای مه تا ژوئن میان ۱۰۸۹ نفر انجام گرفته است. طبق این بررسی در مجموع ۶۷ درصد از والدین در مدت همه گیری بیماری، واکسیناسیون فرزند خودرا طبق برنامه انجام داده و بیش از ۳۰ درصد از آنان واکسیناسیون را تاخیر انداخته اند.
به گزارش ژاپن تودی، در این بررسی مشخص شد اکثریت یا حدود ۶۸ درصد از والدین به سبب نگرانی از احتمال مبتلاشدن به کووید-۱۹ واکسیناسیون کودک خودرا تاخیر انداخته و تعدادی دیگر به سبب اعلام وضعیت اضطراری قادر به خروج از منزل نبوده اند.
منبع:

1399/04/17
23:48:41
5.0 / 5
2602
تگهای خبر: بیماری , شركت , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک