ازن برای سومین روز پی در پی هوای تهران را آلوده كرد

ازن برای سومین روز پی در پی هوای تهران را آلوده كرد خرید و فروش حیوان خانگی: برمبنای اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوا تا 8 بامداد امروز به سبب افزایش غلظت آلاینده ازن در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. این سومین روز پی در پی است كه ازن هوای تهران را آلوده می كند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۱۲۱ و آلاینده شاخص ازن در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. کیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین ۸۴ در شرایط قابل قبول گزارش شده است.

آلاینده ازن همین طور از شروع سال تابحال (۲۷ تیر) ۲۱ روز از هوای پایتخت را آلوده کرده و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داده است.

بر اساس این گزارش شاخص کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم بندی می شود. بر طبق این تقسیم بندی از عدد صفر تا ۵۰ هوا پاک، از ۵۱ تا ۱۰۰ هوا قابل قبول(سالم) یا متوسط، از ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا ناسالم برای گروه های حساس، از ۱۵۱ تا ۲۰۰ هوا ناسالم برای همه گروه ها، از ۲۰۱ تا ۳۰۰ هوا بسیار ناسالم و از ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا خطرناکست.
1399/04/28
13:34:04
5.0 / 5
2795
تگهای خبر: شركت , طب , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک