جانشین فرمانده ناجا اعلام كرد

تهیه پیوست امنیتی در صنعت خودرو

تهیه پیوست امنیتی در صنعت خودرو به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینكه پلیس به دنبال ملزم كردن خودروسازان به رعایت پیوست امنیتی در تولید خودرو است، اظهار داشت: مقدمات تهیه پیوست امنیتی در صنعت خودرو به پیشنهاد ناجا در شورای امنیت كشور مطرح و مورد استقبال مسؤلان قرار گرفته است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سردار قاسم رضایی در دیدار با آیت الله "سید یوسف طباطبایی" نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، اظهارداشت: امروز نیروی انتظامی مورد وثوق مقام معظم رهبری بوده و بارها ایشان از این نیرو تقدیر کردند و لقب مجاهد فی سبیل الله را به این نیرو دادند و این کلمه مقدس را در مورد سازمان ناجا به کار بردند.
وی، نیروی انتظامی را از مردم، برای آنها و در خدمت جامعه دانست و اظهار داشت: امروز بزرگترین افتخار مجموعه فرماندهان و کارکنان ناجا، پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن است.
سردار رضایی، خاطرنشان کرد: امروز نیروی انتظامی در مقابله با ناهنجاری های مختلف میدان دار است و در حوزه قاچاق کالا هم با راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی و کوتاه کردن دست دانه درشت ها در جهت تحقق شعار جهش تولید نقش آفرینی می کند.

ناجا در مبحث امنیت اخلاقی تنهاست

طرح امنیت دریا در دستور کار
این مقام ارشد انتظامی اذعان کرد: در مبحث امنیت اخلاقی که دغدغه علما و مردم متدین است این نیرو واقعاً تنهاست و مجبور شده خودش به تنهایی کارهای ایجابی را انجام دهد در حالیکه وظیفه این نیرو انجام این کار نیست.
وی ادامه داد: در حوزه دریا هم با عنایت به این که بعضی از مردم تحت تأثیر شبکه های اجتماعی و کانال های ماهواره ای مبادرت به هنجارشکنی در این مناطق می کنند طرحی به نام طرح امنیت دریا را در دستور کار قرار دادیم که در آن جا هم علیرغم اینکه مصوب شد تا دیگر دستگاه ها هم به میدان بیایند، باز می بینیم به غیر از بسیج و نیروهای داوطلب کسی با نیروی انتظامی همراهی نمی کند.

رفع دغدغه های مردم، اولویت اصلی نیروی انتظامی
سردار رضایی، اولویت برنامه های ناجا را دغدغه های مردم عنوان و تصریح کرد: یکی از دغدغه های مردم سرقت است؛ در حوزه سرقت منزل و مغازه هرچند که 90 درصد آنها با تلاشهای پلیس کشف می شوند اما میزان بالای وقوع این نوع سرقت ها نشان داده است که در این عرصه با خلاء های قانونی و مدیریتی مواجه هستیم.

لزوم پیوست امنیتی در ساخت وساز ها و صنعت خودرو
جانشین فرمانده ناجا بر ضرورت پیوست امنیتی در ساخت و سازها تاکید و خاطرنشان کرد: اگر به مسکن یا مغازه ای که در ساخت آن پیوست امنیتی رعایت نشده باشد پروانه ساخت ندهند اساسا آمار وقوع سرقت ها پایین می آید؛ کار نیروی انتظامی، دستگاه قضائی و سازمان زندان ها کم می شود و از آن سو دغدغه مردم در این عرصه هم از بین رفته و احساس امنیت در جامعه بالا می رود.
وی بیشترین میزان وقوع سرقت خودرو را مربوط به خودرو های ساخت داخل عنوان نمود و اظهار داشت: مقدمات تهیه پیوست امنیتی در صنعت خودرو به پیشنهاد ناجا در شورای امنیت کشور مطرح و مورد استقبال مسؤلان قرار گرفته و پلیس به دنبال ملزم کردن خودروسازان به رعایت پیوست امنیتی در تولید خودرو است.

آمادگی کامل پلیس در ماه محرم
برپایه گزارش سایت پلیس، سردار رضایی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی خویش را سرباز ولایت می داند و تمام برنامه های خویش را هم برپایه فرامین و منویات مقام عظمای ولایت تنظیم می کند، اظهار داشت: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اینکه عزاداری برای امام حسین (ع) نباید تعطیل شود، در این خصوص نیروی انتظامی برنامه ریزی خوبی کرده و برای اجرای برنامه ها در تمام استان ها از آمادگی کامل برخوردار می باشد.
منبع:

1399/05/09
11:52:17
5.0 / 5
2312
تگهای خبر: دام , دریا , دما , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک