استاندار گلستان خبرداد

تصویب 900 میلیارد تومان برای نجات خلیج گرگان

تصویب 900 میلیارد تومان برای نجات خلیج گرگان خرید و فروش حیوان خانگی: گلستان استاندار گلستان از تصویب 900 میلیارد تومان اعتبار برای نجات خلیج گرگان آگاهی داد.


هادی حق شناس عصر امروز نهم مردادماه در حاشیه بازدید از خلیج گرگان، اظهار داشت: پیرو بازدید دولت از خلیج گرگان و جلسه ای که سال جاری با حضور دکتر جهانگیری برگزار شد، مبلغ ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار از محل منابع سازمان بنادر، محیط زیست، جهادکشاورزی و وزارت نیرو مصوب شد تا طی ۵ سال برای نجات خلیج گرگان اقدامات اجرایی صورت گیرد.
وی اضافه کرد: هم اکنون منتظر ابلاغ این اعتبار از طرف دولت هستیم تا جهت نجات خلیج گرگان اقدامات لازم را به عمل آوریم.
استاندار گلستان با اشاره به راهکارهای اجرایی برای نجات خلیج گرگان، اظهار نمود: برمبنای طرح مطالعات اقیانوس شناسی ایران، مهمترین راهکار برای نجات خلیج گرگان لایروبی کانال های خوزینی و چپاقلی است.
حق شناس افزود: همین طور لایروبی رودخانه های منتهی به خلیج گرگان و تامین حق آبه های رودخانه های منتهی به این خلیج از دیگر راهکارهای اجرایی برای نجات خلیج گرگان خواهد بود.
وی اظهار داشت: آژیر خطر در خصوص خشک شدن خلیج گرگان به دولت اعلام شده و منتظر اقدام عملی برای آن هستیم.
استاندار گلستان با اشاره به خشک شدن ۱۰ هزار هکتار از خلیج گرگان، اشاره کرد: در صورتیکه اقدامی برای احیای خلیج گرگان صورت نگیرد به سرنوشت دریاچه ارومیه منجر خواهد شد و شهرهای اطراف این خلیج را ریزگردها تحت تاثیر قرار خواهند داد.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از استانداری گلستان، استاندار گلستان عصر امروز بمنظور بازدید از خلیج گرگان، از سواحل بندرترکمن و بندرگز دیدن کرد.
منبع:

1399/05/10
14:08:54
5.0 / 5
2299
تگهای خبر: آب , دام , دریا , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک