شهردار تهران خبر داد:

نصب یادبود پزشكان شهید در میدان هفت تیر

نصب یادبود پزشكان شهید در میدان هفت تیر به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی شهردار تهران از طراحی اثری هنری كه نام پزشكان شهید بر آن حك شده و نصب در میدان هفت تیر اطلاع داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیروز حناچی، بامداد امروز در نشستی مشترک با رئیس و اعضای سازمان نظام پزشکی با حضور مصطفی معین، وزیر اسبق علوم، ناهید خداکرمی، عضو شورای شهر تهران، اظهار داشت: اتفاقی که با آن مواجهیم (کرونا) پیشبینی شده نبود؛ اما تجربیات پیشین ایران در موارد مشابه در مواجهه با آن بسیار کمک کرد؛ جامعه پزشکی در ۸ سال دفاع مقدس خیلی خودجوش در همه عرصه ها وجود داشت. در کربلای ۵ یک اورژانس بتونی ساخته بودیم و حتی فرصت ایستادن نداشتیم چون هر کسی می ایستاد ترکش می خورد و پزشکی بود که به همه کمک می کرد، دست آن پزشک را که تا آرنج در شکم یک مجروح بود هیچ وقت فراموش نمی کنم. کار کردن در آن فضا ماندگار بود.
حناچی افزود: وقتی قضیه کرونا پیش آمد دیدم دکتر کریمی در دانشگاه تهران به همان زمان ارجاع می دهد و همان آمادگی بود که موج اول را خوب پشت سر گذاشتیم. تهران در نیمه اول اردیبهشت به روزی ۳ تا ۴ نفر درگیر رسیدیم که حدودا کنترل شده بود اما فضا برگشته و این نگرانی وجود دارد که اگر این طور ادامه پیدا کند همه را همچون جامعه پزشکی فرسوده می کند.
وی اظهار داشت: ما در شهرداری پس از وزارت بهداشت اولین مجموعه درگیر بودیم و تلاش می کردیم بار مسئولیت را کم نماییم. شهرداران مناطق موظف بودند به بیمارستان های مادر سر بزنند و با پخش گل و دیگر اقدامات روحیه پزشکان را تقویت نمایند. بنرهای سطح شهر تلاش می کند از کادر پزشکی قدردانی کند و این راه را ادامه می دهیم.
حناچی در مورد اقدامات شهرداری اظهار داشت: همکاران من همین الان هم در مورد انتشار کتاب در آموزشگاه های علوم پزشکی به شکل ثابت آمادگی دارند. روش های دیگری هم داریم که معرفی افراد ( کادر درمان شهید) به شکل پلاک در مقابل خانه ها یا مزار آنها می تواند صورت گیرد. در میدان هفت تیر هم اثری طراحی شده که نام همه پزشکان شهید در آن باشد ؛ مشکلاتی در مورد جانمایی وجود دارد که مقرر است با نظام پزشکی در این حوزه هماهنگ شود.
بنا براعلام سایت شهر، وی اظهار داشت: این بحران، بحرانی است که ظاهرا تا یکی دو سال آینده کشور را رها نمی نماید. شهید سلیمانی می گفت در دل همه بحران ها یک فرصت است به شرطی که نترسیم و نترسانیم و من در یکی از شبکه های خارجی دیدم که با وجود تلاش زیادی که برای مخالفت می کنند ناچار به اعتراف شدند و می گفتند که زیرساخت های آموزشی و درمان ایران در آسیا اول است و ما در شهرداری وظیفه خودمان می دانیم در شرایط بحرانی در کنار جامعه پزشکی باشیم و این را افتخار خود می دانیم.1399/05/14
14:18:57
5.0 / 5
2233
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک