كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز

كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، بامداد امروز (23 مرداد ماه) افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پرتردد پایتخت پیشبینی می شود. همینطور افزایش غلظت آلاینده «ازن» طی روز هم دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در اولین ساعات امروز (۲۳ مرداد ماه) با حاکمیت جو آرام طی ساعات گذشته و افزایش ترافیک صبحگاهی شاهد افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پرتردد خواهیم بود.

به تدریج با افزایش تندی باد طی روز شرایط لازم جهت پراکندگی آلاینده ها تا حدودی فراهم خواهد شد هرچند با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» احتمال می رود غلظت این آلاینده طی ساعات بعدازظهر افزایش پیدا کند و به تبع آن کیفیت هوا در بعضی مناطق کاهش خواهد یافت.

همچنین پیش بینی می شود در ساعات پایانی امشب (۲۳ مرداد ماه) با تداوم وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها در بیشتر مناطق، کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

با کاهش تندی باد تا بامداد فردا (۲۴ مرداد ماه) تا حدودی بر غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افزوده و طی روز با افزایش تندی باد از میزان غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد. با این وجود افزایش غلظت آلاینده «ازن» در بعضی ساعات بعدازظهر سبب خواهد شد تا کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد کاهش پیدا کند.

انتظار می رود در اواخر وقت فردا (۲۴ مرداد ماه) با افزایش ترافیک و کاهش تندی باد شرایط برای تجمع آلاینده ها تا حدودی فراهم گردد و شاهد کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد باشیم.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۹۰ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۵ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1399/05/24
16:03:33
5.0 / 5
1988
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک