افزایش غلظت ازن در هوای تهران

افزایش غلظت ازن در هوای تهران خرید و فروش حیوان خانگی: بر طبق اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت الان در شرایط قابل قبولی قرار دارد این درحالیست كه كیفیت هوا طی 24 ساعت گذشته در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بود و با افزایش غلظت آلاینده «ازن» در ساعات بعدازظهر امروز (25 مردادماه) كاهش كیفیت هوا در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در اولین ساعات امروز (۲۵ مرداد ماه) کیفیت هوای تهران در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که عمدتاً ناشی از شرایط جوی مساعد و وزش باد طی ساعات گذشته است.

طی روز نیز با وزش باد از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد شد. هرچند باتوجه به حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» و افزایش غلظت این آلاینده در ساعات بعدازظهر کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود و پیش بینی می شود در ساعات پایانی امشب (۲۵ مرداد ماه) با تداوم وزش باد مؤثر در بیشتر مناطق کیفیت هوا بهتر شود.

با کاهش تندی باد تا بامداد فردا (۲۶ مرداد ماه) همراه با آغاز تردد خودرو ها احتمال می رود غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افزایش پیدا کند که در مناطق پرتردد برقراری شرایط نامطلوب کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.

عدم وزش باد مؤثر طی روز شرایط مناسب برای تجمع آلاینده ها را فراهم خواهدنمود همین طور غلظت آلاینده ازن در ساعات بعدازظهر افزایش خواهد یافت و به تبع آن کاهش کیفیت هوا برای بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

در اواخر وقت فردا (۲۶ مرداد ماه) با برقراری شرایط جوی مساعد و پراکندگی آلاینده ها احتمال می رود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در وضعیت مطلوب قرار بگیرد.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ازن» با میانگین ۱۲۷ بود و هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۷ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1399/05/25
21:51:42
5.0 / 5
2188
تگهای خبر: دما , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک