افزایش غلظت آلاینده ازن از عصر امروز

افزایش غلظت آلاینده ازن از عصر امروز بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران هم اكنون كیفیت هوا قابل قبول است اما طی عصر امروز بر غلظت آلاینده ازن افزوده می شود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران طی بامداد امروز (۳۱ مرداد) با حاکمیت شرایط جوی مساعد همراه با عدم تردد خودرو ها در روز تعطیل، کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد داشت.

طی روز با وزش باد موثر شرایط برای پراکندگی آلاینده ها فراهم می شود ولی با این وجود به علت حضور عوامل کافی برای تولید آلاینده ازن شاهد افزایش غلظت این آلاینده طی ساعات بعد ازظهر خواهیم بود. هر چند که نسبت به روز گذشته شاخص کمتری خواهد داشت.

در اواخر وقت امروز وزش باد مؤثر سبب پراکندگی آلاینده ها می شود و کیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول قرار می گیرد.

بر اساس این گزارش با تداوم شرایط جوی مساعد تا بامداد فردا (۱ شهریور) کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در وضعیت قابل قبول پیشبینی می شود. طی روز هم وزش باد موثر از تجمع آلاینده ها جلوگیری می کند اما بازهم شاهد افزایش غلظت آلاینده ازن در بعضی ساعات بعد ازظهر خواهیم بود.

در ساعات پایانی فردا هم با عنایت به کاهش تندی باد و افزایش ترافیک بر غلظت ذرات معلق هم افزوده می شود و کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد کاسته می شود.

بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۸۵ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۷۱ همچنان در شرایط قابل قبول است.

منبع:

1399/05/31
12:04:26
5.0 / 5
2020
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک