درخواست ستاد كرونا از مردم برای پرهیز از سفر در تعطیلات پیش رو

درخواست ستاد كرونا از مردم برای پرهیز از سفر در تعطیلات پیش رو ستاد ملی كرونا در اطلاعیه ای ضمن تشكر از اكثریت مردم كشورمان كه با همراهی و همكاری با كادر بهداشت و درمان در مقابله با كرونا، حداقل تردد در سطح شهرها و جاده ها را داشته اند، از اقلیتی كه در اینباره بی توجه هستند، خواست كه به جمع كثیر ایرانی ها همراه برای مقابله با كرونا بپیوندند و با عنایت به دستورات پزشكان و پرستاران وزارت بهداشت با رعایت كلیه دستور العمل ها به كرونا مبتلا نشوند و دیگران را مبتلا نكنند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: ضمن تشکر از همراهی و همکاری مردم ایران اسلامی در اجرای کلیه دستورالعمل های ستاد ملی کرونا برای جلوگیری از مبتلا شدن به ویرووس کوید ۱۹ با توجه تعطیلات پیش رو و احتمال سفر رفتن بعضی از هموطنان نکات ذیل باردیگر تاکید می گردد.
1- برپایه آخرین سفارش های سازمان بهداشت جهانی فاصله گذاری اجتماعی با ماندن در خانه و حداقل جابجایی در سطح شهر ها و جاده ها و استفاده از ماسک موثرین ترین راه برای جلوگیری از کرونا می باشد.
2- بررسی میدانی متخصصان اپیدمی وزارت بهداشت طی شش ماه گذشته موید این نکته مهم می باشد که میزان مبتلا شدن و فوت ناشی از کرونا، ارتباط مستقیم با رفتن به سفر در سطح کشور داشته است و بنابراین رفتن به سفر به مفهوم قبول ریسک مبتلا شدن و مبتلا کردن سایر هموطنان به ویرووس کوید ۱۹ است.
4- کاهش تلفات ناشی از کرونا تنها با کنترل مبتلا شدن به این ویرووس میسر بوده و همزمان کمک به کادر درمان برای فراهم آوردن امکان رسیدگی به سالمندان و افراد دارای بیماری های زمینه ای است.
۵- با عنایت به ناشناخته بودن ویرووس کوید ۱۹ و به همین میزان امکان تغییرات غیر قابل پیشبینی و واکنش این ویرووس در بدن انسان، اخطار جدی کارشناسان بر افزایش مراقبت و اجرای دقیق دستورالعمل های وزارت بهداشت در جلوگیری از کرونا می باشد.
۶- در انتها ضمن تشکر مجدد از اکثریت مردم عزیز کشورمان که با همراهی و همکاری با کادر بهداشت و درمان در مقابله با کرونا، حداقل تردد در سطح شهرها و جاده ها را داشته اند از اقلیت بی توجه، انتظار دارد به جمع کثیر ایرانی ها همراه برای مقابله با کرونا بپیوندند و با عنایت به دستورات پزشکان و پرستاران وزارت بهداشت با رعایت کلیه دستور العمل ها به کرونا مبتلا نشوند و دیگران را مبتلا نکنند.»
منبع:

1399/06/01
14:13:26
5.0 / 5
1967
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , پزشك , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک