كشف تجهیزات كامپیوتری قاچاق در جنوب تهران

كشف تجهیزات كامپیوتری قاچاق در جنوب تهران جانشین پلیس پیشگیری تهران از كشف ۲۰۰ هزار عدد لوازم و تجهیزات كامپیوتر از انباری درجنوب تهران اطلاع داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا ، سرهنگ جلیل موقوفه ای در اینباره اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۷۳ امین آباد در کنترل خودرو های مواصلاتی به شهر تهران و رصدهای اطلاعاتی دریافتند مالک انباری مقادیر فراوانی کالای قاچاق را در انباری اش در جنوب تهران دپو و جمع آوری کرده است.
جانشین پلیس پیشگیری تهران اضافه کرد: گشت زنی های هدفمند ادامه داشت تا اینکه ماموران کلانتری امین آباد موفق به شناسایی محل انباری در جنوب تهران و هویت مالک آن شدند و مشخص شد که مالک انباری با همکاری نگهبان آن مقدار زیادی تجهیزات و لوازم جانبی کامپیوتر قاچاق در آنجا تخلیه کرده است.
وی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد، اظهار داشت: دستور دستگیری متهمان و بازرسی دریافت و روز گذشته تیمی از ماموران کلانتری ۱۷۳ امین آباد به محل انباری اعزام شدند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به اینکه در این رابطه دو متهم دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: در بررسی از داخل انباری ۲۰۰ هزار عدد تجهیزات و لوازم جانبی کامپیوتر فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف شد.
جانشین پلیس پیشگیری تهران خاطرنشان کرد: ارزش ریالی کالای مکشوفه بنا به نظر کارشناسان بیشتر از ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است که متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.
منبع:

1399/06/06
13:30:02
5.0 / 5
2119
تگهای خبر: آب , دام , دریا , لوازم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک