در راستای اجرای برنامه تهران هوشمند

خدمات منطقه 6 شهرداری تهران غیرحضوری می شود

خدمات منطقه 6 شهرداری تهران غیرحضوری می شود خرید و فروش حیوان خانگی: در امتداد اجرای برنامه «تهران هوشمند»، منطقه 6 شهرداری تهران بعنوان پایلوت طرح ˮمنطقه غیرحضوریˮ شهرداری انتخاب و برنامه ریزی هایی لازم برای عملیاتی كردن آن انجام شد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در نشستی با حضور تورج فرهادی شهردار منطقه ۶ و مدیرعامل سازمان فاوا، ابعاد مختلف این طرح و همین طور پهنه بندی هوشمند شهری بررسی گردید.
به گفته مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران، در گام اول این مسیر، شهروندان بطور تدریجی قادر خواهند بود نزدیک به ۸۰ درصد از خدمات شهری را بدون نیاز به مراجعه حضوری به شهرداری ها و با بهره گیری از درگاه های الکترونیک و میز خدمت و دفاتر خدمات الکترونیک شهر دریافت نمایند.
با هدف اجرای این طرح، کارگروهی متشکل از نمایندگان دو مرکز و با اولویت دو حوزه درآمد و شهرسازی به پیگیری اجرای این طرح خواهند پرداخت.
همچنین موضوع تصمیم گیری درباب پهنه بندی هوشمند شهری، محور دیگر این جلسه بود که بعد از تبادل نظرهای صورت گرفته، ناحیه یک منطقه ۶ بعنوان پهنه هوشمند شهری به صورت آزمایشی انتخاب و پروژه هایی برای عملیاتی شدن مشخص و معرفی گردید.
منبع:

1399/06/14
17:23:16
5.0 / 5
2198
تگهای خبر: خدمات , دریا , دما , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک