پزشكان آمریكایی:

آلودگی ناشی از حریق های جنگلی بر شیوع ویروس كرونا تاثیر دارد

آلودگی ناشی از حریق های جنگلی بر شیوع ویروس كرونا تاثیر دارد پزشكان آمریكایی معتقدند: آلودگی هوای ناشی از آتش سوزیهای جنگلی افراد را در مقابل كروناویروس لطمه پذیرتر می سازد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پزشکان هشدار دادند: کیفیت پایین آب و هوایی ناشی از دود آتش سوزی های جنگلی که ایالت های غربی آمریکا را دربرگرفته میتواند افراد را در مقابل کروناویروس لطمه پذیرتر سازد.
پزشکان آمریکایی اظهار داشتند: در مطالعات مختلفی که در چین، ایتالیا و آمریکا انجام گرفته رابطه بین افزایش سطح مواد آلاینده در هوا و گسترش بیشتر و شدیدتر موارد مبتلاشدن به کووید-۱۹ نشان داده شده است.
همین طور بگفته این پزشکان نتایج مطالعات انجام گرفته حاکی از آنست که قرار گرفتن بافتهای ریه در معرض آلودگی میتواند احتمال ابتلای فرد به بیماری های ویروسی را افزایش دهد.
پژوهشگران در ارتباط با چگونگی تاثیر آلودگی هوا بر لطمه پذیری افراد در مقابل عفونتهای ویروسی اظهار داشتند: دود ناشی از آتش سوزیهای جنگلی ریه ها را تحریک کرده و سبب التهابی میشود که سیستم ایمنی را تحت تاثیر قرار میدهد. این التهاب میتواند فرد را در معرض خطر بیشتر عفونت ریه قرار دهد.
به گزارش شبکه خبری سی ان ان، بگفته پزشکان زمانیکه بافتهای ریه یا مجرای هوایی گرفتار التهاب یا لطمه شوند زمینه برای ورود ذرات ویروسی به ریه فراهم شده و سبب عفونت می شود.1399/06/23
13:28:39
5.0 / 5
1952
تگهای خبر: آب , آتش , آلودگی , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک