پیرایش محور تاریخی وحدت اسلامی با الگو برداری از سبك تهران قدیم شروع شد

پیرایش محور تاریخی وحدت اسلامی با الگو برداری از سبك تهران قدیم شروع شد خرید و فروش حیوان خانگی: شهردار منطقه 11 تهران از آغاز اجرای بزرگترین پروژه مشاركتی سیما و منظر شهری با كسبه محور تاریخی وحدت اسلامی برای پیرایش این خیابان با الگو برداری از سبك تهران قدیم خبرداد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، نصراله آبادیان در این زمینه اظهار داشت: بیش از 50 پلاک در خیابان وحدت اسلامی حد فاصل خیابان مختاری تا شوش با مشارکت کسبه محل و شهرداری در حال پیرایش است که طی آن برای سر در مغازه ها کاشی لعاب دار به رنگ آبی فیروزه ای و با الگو برداری از سبک تهران قدیم و مسجد قدیمی صاحب الزمان (عج) نصب شده است.

شهردار منطقه 11 با بیان این که در امتداد ارتقای سیما و منظر شهری خیابان وحدت اسلامی بیش از 10 جلسه با کسبه و ذی نفعان برگزار شده است؛ اضافه کرد: مشارکت مردمی برای حفظ چهره تاریخی بخش هایی از پایتخت که در محدوده حصار ناصری و تهران قدیم قرار دارد؛ حائز اهمیت می باشد و می تواند در حفظ هویت فرهنگی و معماری پایتخت ایران تأثیر گذار باشد.

آبادیان افزود: در این پروژه که از اوایل شهریور ماه شروع شده طراحی، نظارت بر اجرا و حذف زوائد فیزیکی از طرف شهرداری منطقه 11 در حال انجام می باشد و هزینه های اجرا توسط مالکین پذیرفته شده است.

بگفته شهردار منطقه 11، تابحال عملیات پیرایش منظر شهری و نصب کاشی های سر در مغازه ها برای 30 پلاک انجام شده و تا یک ماه آینده نیز برای سایر مغازه ها صورت خواهد گرفت.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، ابادیان اشاره کرد: در طراحی این پروژه اصول زیبایی شناسی و یکنواختی در طول خیابان که قسمتی از حصار ناصری و تهران قدیم است؛ در نظر گرفته شده و با ابنیه قدیمی این خیابان نیز همخوانی دارد.
منبع:

1399/06/25
13:12:06
5.0 / 5
2024
تگهای خبر: آب , طب , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک