كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز

كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، امروز (۲۶ شهریور ماه) افزایش غلظت ذرات معلق و آلاینده «ازن» طی روز پیشبینی می شود ازاین رو برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنابر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا در اولین ساعات امروز (۲۶ شهریور ماه) با کاهش تندی باد و افزایش ترافیک صبحگاهی در بعضی مناطق پرتردد افزایش غلظت ذرات معلق سبب کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس می شود.

با حاکمیت جو آرام و کاهش تندی باد طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد. همینطور با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» غلظت این آلاینده در ساعات بعدازظهر افزایش پیدا خواهد نمود. هرچند نسبت به روز گذشته از میزان کمتری برخوردار خواهد بود.

در شامگاه با افزایش ترافیک بر غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزوده می شود و احتمال می رود کیفیت هوا در پاره ای از مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

با افزایش نسبی تندی باد در اولین ساعات فردا (۲۷ شهریور ماه) تا حدودی از غلظت آلاینده ها کم می شود و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به تدریج طی روز از تندی باد کم می شود که سبب تجمع آلاینده ها و به تبع آن کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق خواهد شد. در اواخر وقت فردا (۲۷ شهریور ماه) هم با عدم وزش باد مؤثر و تجمع آلاینده ها برقراری وضعیت نامطلوب کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت پیشبینی می شود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۸۷ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۵ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1399/06/27
00:55:27
5.0 / 5
1714
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک